Yeliz Yeşilmen-Ali Uğur Akbaş boşandı! ‘Konuşursam 50 bin dolar öderim’

Tuncay

New member
2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan Yeliz Yeşilmen’in 11 yıllık evliliği bitti. 42 yaşındaki müzikçi, sessiz sedasız gerçekleşen boşanma hakkında birinci kere konuştu.

Yeliz Yeşilmen’in, ‘2. Sayfa’ programında yaptığı açıklamalar şu biçimde:

“Kendimize evlilikle ilgili konuşma yasağı getirdik. Biz anlaşamadığımız için anlaşarak boşandık. O fazlaca uygun bir baba fakat biz anlaşamıyoruz.”

50 BİN DOLATLIK KONUŞMA YASAĞI!

“Biroldukça şey yaşandı. Bu konuşma yasağını ben koydurdum. Maddeyi delme halinde 50 bin dolar civarında bir bedel var. Size bugün yalnızca ‘boşandım’ onu söyleyebilirim.”

“Evden ayrılan o oldu, ben bir daha birebir evdeyim. Ortamızda bir mal mülk paylaşımı da olmadı. Parayı aldım da sustum durumu da yok. aslına bakarsanız hiç bir vakit o denli bir bayan olmadım.”

“SONUMUN BERGEN ÜZERE OLMASINI İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz yıl eşiyle büyük bir sorun yaşayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından ağlayarak bir görüntü yayınlamış ve sonunun yüzüne kezzap atılan müzikçi Bergen’e benzemesinden korktuğunu söylemişti.

Yeliz Yeşilmen, yayınladığı görüntüde şu tabirleri kullanmıştı:

“Bugün iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. daha sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, para kazanmak zorundayım. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu…

Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de vakti geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle ilgili olduğunu da söylemeyeceğim. Bu mevzuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım zira mesken halkının hepsi üzüldü. Her vakit kuvvetli olmak zorundayız…

Biz Türk bayanı var ya dünyada bir numarayız. Fakat her şeye şükreden acılarının ortasında keyifli olan bir bayanım. hiç bir vakit, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine müsaade vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim yardımıyla yaşıyorum…

Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, tahminen bir gün siz de öğrenirsiniz. O gün bugün değil. Bakalım vakit ne getirecek! Âlâ niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her mevzuda da yapıyorum ancak sonumun Bergen üzere olmasını da istemiyorum.”

‘ACILARIN KADINI’ BERGEN!

‘Acıların hanımı’ olarak anılan Bergen, 31 Ekim 1982 tarihinde eşi tarafınca yüzüne atılan kezzap kararı gözünü kaybetmişti. Adana Pozantı’da, 15 Ağustos 1989 tarihinde boşandığı eşi tarafınca kurşunlanarak öldürülmüştü.