Uğur Aslan ödül merasiminde gözyaşlarını tutamadı

Suzan

New member
Pantene Altın Kelebek Ödül Merasimi, dün akşam mükemmel bir merasimle sahiplerini buldu. Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yargı dizisi ise gecede adeta mükafatları topladı. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ise sahnede duygusal anlar yaşadı.

Törende “En Yeterli Bayan Oyuncu Ödülü” Pınar Deniz’e “En Güzel Erkek Oyuncu Ödülü” Kaan Urgancıoğlu’na “En Güzel Dizi Ödülü” Yargı’ya “En Âlâ Direktör Ödülü” Ali Alim’e “En Âlâ Senaryo Ödülü” ise dizinin senaristi Sema Ergenekon’un oldu.

EŞİNİ İZLERKEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Ödülünü almak için sahneye çıkan Sema Ergenekon “2014 yılında Karadayı dizisiyle bir daha bu sahnede tıpkı mükafatı alırken göğüs kanseri tedavimin 2. kürünü yeni almıştım. Buruk bir sevinç, dehşet ve kaygı vardı. Başımda da saç yoktu ve saçlarım peruktu. Artık bir daha karşınızdayım ve saçlarım kendi saçlarım. İnsan bir şeye inandığı ve tutunduğu sürece var. İşine, aşkına, çocuğuna… Fakat en epey da kendine tutunduğu sürece. Bu hastalıkla gayret eden bayanlara şunu söylemek istiyorum; geçiyor, geçecek” dedi. Eşinin kelamları karşısında hislerine hakim olamayan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Uğur Aslan ise gözyaşlarına hakim olamadı.

ÇOCUKLARINI GÖRÜNCE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ödülünü 3 çocuğunun elinden alan Sema Ergenekon, karşısında çocuklarını görür görmez şaşkına uğradı. “yaşamımın şokunu yaşadım, kimse de muhakkak etmedi” diyen Ergenekon, gözyaşlarına boğuldu.