Tuğba Özerk ayakta duramadı yere düştü! ‘Tedavim bitene kadar köşeme çekileceğim’

Tuncay

New member
Tuğba Özerk 2022 yılına Antalya’da bulunan bir otelde girdi. Gece boyunca sevilen müziklerini seslendiren Özerk, bir an istikrarını kaybedip yere düştü. Tuğba Özerk’in o anları hayranları tarafınca kaydedildi.

HAREKETLERİ ÇOK KONUŞULDU

Türkiye, 2022’ye ünlü müzikçilerin çeşitli yerlerdeki performanslarıyla ‘merhaba’ dedi. Bu yılbaşında Antalya’da lüks bir otelde dinleyiciler ile buluşan Tuğba Özerk, sahnedeki dansı ve hareketleriyle dikkat çekti.

‘SARHOŞ ÇIKTI’ TEZİ

Yeni yıl cümbüşünde sahne alan Özerk müziklerini seslendirirken yaptığı hareketler dikkat çekti. Birtakım dinleyiciler toplumsal medyada imgeleri paylaşıp “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” savında bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Tuğba Özerk, istikrarını kaybedip vokalistiyle bir arada yere düştü. O anlar kameralara yansıdı.

“KABULLENMEKTE ZORLANIYORUM!”

Müzikçi Tuğba Özerk yaptığı açıklamada şunları söylemiş oldu; “bir müddetdir uğraş ettiğim, herkesle paylaşmadığım, hatta kendimle bile vakit zaman kabullenmekte zorlandığım hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla çaba etmekteyim. Bu tümör niçiniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk riski altında bir hayatım var.”

“En yakınlarımın haricinde kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma niçinim ise her insanın tarafınca kabul edilmesi gereken yargısız infaz yaparak yaraya tuz basma zevkinden vazgeçilmesi gerekiyor. İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durula başa çıkmaya çalışırken bi taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum.”

“POP MÜZİĞİ REZİL EDEN İNSANLAR”

Öte yandan Özerk, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Edis Görgülü, Zeynep Bastık ve ‘Reynmen’ ismiyle tanınan Yusuf Aktaş’ı maksat almış ve isminden kelam ettirmişti.

“POP MÜZİĞİ REZİL ETTİLER”

Twitter hesabından paylaşımda bulunan ünlü müzikçi, “Hep mi ritim birebir olur ya? Edoş, Zeynoş bir de Reynoş çıktı başımıza… Bir de beraberlik kurmuşlar. Bu pop müziği rezil eden beşerler… Öperim.” sözlerini kullanmıştı.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLMÜŞTÜ

41 yaşındaki Özerk, akabinde, “Sahte okeyler. Daima dön, dön tıpkı… Öptüm.” paylaşımında bulundu. Müzikçinin bu gönderileri takipçilerini ikiye bölmüştü.

Kimi kullanıcılar Tuğba Özerk’e hak verirken, kimisi ise “bu biçimde bir şey söylemeye ne gerek vardı ki? her insanın usulü, rengi, ne olduğu kendisine. Bu oburunu ilgilendirmez.” diyerek, sanatçıyı eleştirmişti.