Tuğba Coşkun’a flaş Mehmet Ali Erbil sorusu!

Tuncay

New member
Bir devir yakın dost olan Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan içindeki kelam düellosu tecavüz suçlamasına kadar dayanmıştı. Erbil, arkadaşı Tolga Ulu’nun, “Geçmişi biraz daha pak olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu bayanı hala çalıştırıyorlar” kelamını Instagram hesabından paylaşınca ortalık karışmıştı.

Tuğba Coşkun, Seda Sayan’ın, Mehmet Ali Erbil hakkındaki “Tuğba’yla evliyken meskendeki hizmetli bayana tecavüz etti ve daha sonrasında boşandı” tezi daha sonrası birinci defa görüntülendi.

2005’te evlendiği Erbil’den 2011’de boşanan Coşkun, gazetecilerin bu argümanları hatırlatması üzerine, “Konuşmak istemiyorum” açıklamasını yaparak, sessiz kalmayı tercih etti.

Eski eşi için hizmetliye tecavüz suçlaması ve boşanma sebebine ait konuşmayan Coşkun, koşar adımlarla gazetecilerden uzaklaştı ve AVM’yi terk etti.

“SEDA ARAYIP, SORMADI”

Erbil, katıldığı televizyon programında, “Seda Sayan, iki yıldır beni aramadı. Bir defa bile sıhhat durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı ama Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sıhhat durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” demişti.

Erbil’in paylaşımına ve açıklamalarına çok kızan Seda Sayan, “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için uğraş sarf etseydi. Lakin maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” kelamlarıyla ünlü şovmene karşılık vermişti.

“MASUM KIZA TECAVÜZ ETTİ”

Ünlü müzikçi, “Tuğba ile evliyken konuttaki hizmetli pak kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. İşine bak ruhunu arındır” açıklamasıyla şok tesiri yaratmıştı.

Sayan, bir başka paylaşımında reaksiyonunu sürdürmüştü:

“Bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. aslına bakarsan boşanma sebebin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.”

Bir çocuk annesi Seda Sayan, bir süre daha sonra Erbil’e ağır suçlamalarda bulunduğu paylaşımını silerek; “Dua et çocuklarının hatırına. Allah’tan af lisana benden değil” iletisini yayınlamıştı.

ERBİL ÖZÜR DİLEDİ

Sayan’dan özür dileyen Mehmet Ali Erbil, “Seda benim canımdır, kardeşimdir. Ben ilaçların etkisiyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum. Ortamıza kimse giremez, girmesin de” sözlerini kullanmıştı.

“HATA YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?”

Ünlü şovmen, “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sonu aştım, kusur yaptım, sitem edeyim derken denetimi kaybettim. Üzgünüm, gayem kimsenin onuruna ziyan vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı bu biçimde bir niyetim asla olamaz. İki yıldır mevtin kıyısında yaşıyorum; hekimlerim esasen tüm etrafımı istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Ben bir kusur yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı; ‘madem bu biçimde bir şey vardı niçin sustun’ diye? Her her neyse; benim alnım ak ve kendi hisseme düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın” açıklamayı yapmıştı.

“TECAVÜZ DEĞİL, ALDATMA”

Seda Sayan, son paylaşımına ise “Şahsıma yapılan fazlaca ağır hakaretlerden daha sonra öfkeyle, ayrılık niçini olan aldatmayı tecavüz diye yanlış lisana getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu” notunu düşmüştü.