Tamara Eccleston takipçisinin nefret iletilerini ifşa etti

Tuncay

New member
Oyuncu Jay Rutland ile memnun bir evlilik sürdüren Tamara Eccleston, geçtiğimiz yıl kızı Serena’yı kucağına alarak büyük bir sevinç hayatıştı. Yedi yaşında Sophia isminde bir çocuğu daha bulunan Ecclestone, keyifli aile pozlarını da sık sık Instagram hesabından yayınlıyor.

Geçtiğimiz günlerde paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen iki çocuk annesi Tamara Eccleston, bir toplumsal medya kullanıcısı ile adeta birbirine girdi.

Kızı Serena için de “Korkunç, yakışıksız, küçük şey…” diyen tıpkı şahsa karşı daha fazla kendini tutamayan Tamara Eccleston, “Kendin ve var oluşun hakkında makûs hissediyor olmalısın. Sana kimi faydalı ipuçları vereyim, bu yaptığın sana kendini daha düzgün hissettirmeyecektir!” sözlerini kullandı. Ünlü isim, ayrıyeten o iletileri da toplumsal medya hesabından ifşa etti.

“BU KADAR NEFRETİ TAŞIMAK AĞIR BİR YÜK OLMALI”

Ecclestone’un takipçisi onun paylaşımlarına tenkit dozu yüksek iletiler yazmayı sürdürdü. Sophia’nın Cadılar Bayramı imajlarına “Hangi dünyada Cadılar Bayramı? Yalnızca olağan bir gün olması sana yetersiz mi hissettiriyor?” diye yazdı.

Tamara Ecclestona da buna “Catherine, kendin hakkında hissettiklerin için üzgünüm. Bu kadar nefreti taşımak epeyce ağır bir yük olmalı!” sözlerini kullanarak karşılık verdi.

37 yaşındaki Eccleston, ondan sonrasında kelam konusu kişinin “eğer annesi onunla daha fazla ilgilenseydi daha uygun bir insan olabileceğini” belirtti.

BİR ÇOK TAKİPÇİSİ DAYANAK VERDİ

Tamara Ecclestone, ondan sonrasında bir daha kızlarıyla çekilen pozlarını paylaşmaya devam etti. Takipçileri bu fotoğraflara onu destekleyen yorumlar yazdı. Bir hayranı “Bütün çocuklar, Tamara’nın kızlarını sevdiği üzere sevilmeyi hak eder. Onun aldığı iletiler beni iğrendirdi. Bir bebeğe “çirkin” demek! Beni daha fazla konuşturmayın.” diye yazdı.

“YARGILAMAK YA DA YARGILANMAK İÇİN BURADA DEĞİLİZ”

Eclesstone’un bir öbür takipçisi de “Paylaştığın fotoğrafları seviyorum. Beşerler burada yargılamak ya da yargılanmak için bulunmadığımızı unutmamalı!” diyerek görüş bildirdi.

“FAZLA SÜTÜMÜ ATMAK İSTEMİYORUM”

Tamara Ecclestone, bu yılın başında kızı Serena’nın beslenmesinden artan sütü bağışlamak istediğini toplumsal medyadan duyurarak gündeme gelmişti. Geçen yılın bir kısmını ve bu yılın da yarısını İsviçre’de geçiren Ecclestone, bu duyuruyu yaptığında İsviçre’deydi. İngiltere’de yaşayan ünlü isim, bunu kendi ülkesinde yaptığını ama İsviçre’de işlerin nasıl yürüdüğünü bilmediğini açıklamıştı.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID UK / INSTAGRAM