Survivor’da korkutan anlar! Furkan sakatlanarak hastaneye kaldırıldı

Tuncay

New member
Geçtiğimiz haftalarda başlayan Survivor All Star 2022 şimdiden ülkenin gündemini belirlemeye başladı. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda yarışmacılar kıyasıya çaba etti.

13’üncü kısımda dokunulmazlık oyunu için yarışan iki grup, ünlüler kadrosunda yer alan Furkan Kızılay’ın parkurda yaşadığı kazayla sarsıldı.

Parkurdan tünele boynunun üstüne düşen Kızılay, arkadaşlarının yüreğini ağzına getirdi. Berbat bir biçimde düşüp sakatlanan Kızılay’a orada bulunan sıhhat grubu çabucak müdahalede bulundu.

Birinci müdahalenin akabinde ambulansla hastaneye kaldırılan Furkan Kızılay’ın sıhhat durumuyla ilgili çabucak hemen bir bilgi gelmedi. Adada panik anları yaşandı.

SÜRGÜN ADASINA GİDEN İSİMLER

Survivor’da bu hafta sürgün adasına gönderilen birinci yarışmacı Barış Murat Yağcı olmuştu. Haftanın ikinci dokunulmazlığını kaybeden ünlüler kadrosunda Birsen Bekgöz eleme adayı olmuş ve sürgün adasına gitmişti.

Survivor’da dün akşam iki eleme adayı daha çıkarıldı. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler kadrosunda yapılan oylamada üçüncü eleme adayı gönüllülerden Evrim Keklik oldu. Performans birincisi olan Batuhan’ın seçimi ile dördüncü ve son aday Mert Öcal oldu.

“BU SİSTEM ADİL GELMEDİ”

Mert yaptığı açıklamada, “Bir şey diyeceğim biz nasıl performans göstereceğiz. Dört gün sürgün adasında kalıyoruz, biz bir türlü performans birincisi olamıyoruz. Survivor yapmaya geldik, sürgün adasında takılıyoruz. Bu sistem adil bir sistem üzere gelmedi kendi açımdan” dedi.

sonrasındasında oy ortasında açıklamada bulunan Mert, “Söyleyecek bir şeyim yok. Sistem açıkçası bana uygun sistem değil. Sürgün adası olduğunu bilseydim daha farklı bakardım bu gece düşüneceğim yarın akıbetimle ilgili karar vereceğim.” tabirlerini kullandı.

Acun Ilıcalı, “Ben sana bir soru soracağım artık. Sen dün garip bir şey söylemiş oldun, Sude epey berbat hissederse ayrılabilirim dedin. Bir gün o sebep çıkıyor bir gün bu sebep çıkıyor aslına bakarsanız. Sen tahminen mental olarak All Star’a hazır olmamış olabilirsin. Ben bu sene büsbütün şu açıdan bakıyorum. Benim için en dirençli, en güçlü isim All Star’da ileriye hakikat yürümeli. Senin dün ve bugünkü konuşmalarından anladığım tek bir şey var son derece kafan karışmış.” dedi.

EVRİM’DEN REAKSİYON: YAKAYIM MI GEMİLERİ?

İsmini yazanlara reaksiyon gösteren Evrim ise “Çok kişi duymaması gereken şeyler duyabilir. Yakayım mı gemileri? Beni yazan üç kişiyi ve sebebini biliyorum. Nisa’yı da anlıyorum bir kuyruk acısı vardır. Kendisiyle tartışmalarımız oldu. 2020’den de gelen şeyler var. Yasin’e şaşırdım yalnızca. Gün olur devran döner. Kurt kışı geçirir de yediği ayazı unutmaz. Karşılaşırız bir gün yeri gelir” dedi.