Survivor Nagihan Karadere: hayatımda bu kadar ilgi görmedim!

Tuncay

New member
Survivor yarışıyla ismini geniş kitlelere duyuran, 2017 yılında Uğur Gökçe ile evliliğini sonlandıran Nagihan Karadere, “Yaş aldıkça talibim arttı. hayatımda bu kadar ilgi görmedim” dedi.

Nagihan Karadere’nin, ‘2. Sayfa’ canlı yayınında yaptığı açıklamalardan satır başları şöyleki:

“Buradan erkeklere sesleniyorum; eşlerinize, sevgililerinize sahip çıkın. Fizik hoşluğu kıymetli değil, gelip süreksiz. örneğin ben kaslı erkek sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Bütün dünya onların etrafında dönüyor üzere davranıyorlar.”

“BİR DAHA EVLENİRİM”

“Biz spor yaparken yalnızca kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime vakit bulamıyorduk. Artık gençleri görüyorum, eğitime de spora da tartı veriyorlar.”

“İşime odaklıyım şu ortalar, fakat epey talibim var inanılmaz. Paylaşılamayan bir bayan oldum. hayatımda bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim.”

“38 yaşımdayım, bu biçimde ilgi alaka görmedim. İlgi gösterenleri muhakkak bir yaşı yok. Erkekler olgun bayandan hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı.”

“tekrar evlenirim. Her insan bir değil. Etrafımda hayli hoş beşerler da var. Taliplerim var, düzgün bir alaka olursa evlenebilirim. İnsan kimi şeyleri paylaşmak istiyor.”

“örneğin yeri geliyor göbekli erkek beni beğenmiyor. Bu usul bir şey bana söyleyen de oldu, karşılığını verdim.”

“ONUNLA YAŞADIĞIMI DİĞERİYLE YAŞAYAMADIM”

Geçtiğimiz haziran ayında ‘Exxen’de yayınlanan, Hasan Can Kaya’nın sunduğu ‘Konuşanlar’ programına konuk olan Nagihan Karadere, yaptığı itiraflarla programa damga vurmuştu.

Daha evvel bir erkek arkadaşı olduğunu ve onunla hayli güzel anlaştığını söyleyen Karadere, “Eski bir erkek arkadaşım vardı. Onunla yaşadıklarımı öteki kimselerle yaşamadım. Hatta, ben boşanma arifesindeyken, kucağımda çocukla konutuma geldi ve kendisine kaçmamı söylemiş oldu” tabirlerini kullanmıştı.

Eski erkek arkadaşının daima kendisini aradığını anlatan Karadere, “Yaşadığı her bağlantıda, ahengi bulamamasının akabinde benimle bağlantıya geçiyor, kapıma geliyordu. Beni istediğini söylüyordu. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu. Lakin ben kabul etmiyordum” demişti.

Karadere, boşandıktan sona eski erkek arkadaşının bir kere daha kendisine geldiğini ve bu sefer kabul ettiğini söylemişti. Toplumsal medya kullanıcıları, Nagihan Karadere’yi özel ömrüyle ilgili her şeyi anlattığı için eleştirmişti.