Survivor Mert ve Sude olayı nedir, sevgili mi 2022? Survivor Nisa ve Mert tartışması nedir, Survivor Ogeday neler söylemiş oldu?

Tuncay

New member
Survivor Mert ve Sude ile ilgili gelişmeler izleyiciler tarafınca merak ediliyor. Survivor’da Nisa ve Ogeday’ın telaffuzları dikkat çekti. daha sonrasında ise Mert ile yaşanan anlar kısma damga vurdu. Sude’nin ise gözyaşları yer aldı. Pekala Survivor Mert ve Sude olayı nedir?

Sude ve Mert olayı izleyiciler tarafınca merak ediliyor. Survivor yeni kısım fragmanında Mert’in “Nisa ve Ogeday Sude ve beni beğenilen olmayan durumlara düşürdüler.” dediği görülüyor. Nisa ile Mert içinde yaşanan tansiyonda Mert, “Senin her olduğun yerde bir şey çıkıyor farkında mısın? Kaos çıkıyor” dedi.

Konsey’de konuşan Mert, ”Sude epeyce paha verdiğim biri. Sude’nin sıkıntı durumda kalmaması için müsabakayı bırakırım.” dedi ve kelamlarının üzerine Nisa ise ‘Hala arkadaş diyor’ halinde reaksiyon gösterdi.

Survivor Gönüllüler ekibinde yarışan Ogeday ”Arkadaşım, yanlış bir şey var ortada, yanlış var ise uyarırım.” diyerek mevzuya açıklama getirdi.

Ada kurulunda Ogeday, Ilıcalı’nın ‘Sude’nin bu kadar üzüleceğini bilsen söyler miydin?’ sorusuna ”Sude’yi sevdiğim için ziyan gelmesini istemediğim için söylemiş oldum. Onun ısrarı üzerine üstü kapalı belirttim. Evet üzülecek, lakin uzun vadede üzülmemesi için bir daha söylerdim.” karşılığını verdi.

Aycan’ın ‘Ogeday ve sen ayıp ettiniz’ kelamlarına Nisa ‘Ben gözümün önünde gördüm Aycan” karşılığını veriyor. Mert, “Ben gözümün önünde gördüklerimi anlatayım mı Nisa ister misin?” dedi.

Yayımlanan kısımda: Mert ”Sude benim dışarda da görüştüğüm arkadaşlarından biri. Buraya gelirken ağladığını gördüm. Onun o kadar üzüldüğünü görür görmez ben de üzüldüm.” dedi.

Nisa ve Ogeday’ın, Mert ile Sude arkadaşlığı hakkında çeşitli kelamlar sarf ettiklerini belirten Mert, ”Mert’ten uzak dur” biçiminde konuştuklarını öne sürdü. Ogeday ise Sude’ye uzak durmasına, güvenmemesine yönelik konuşma yaptığını da deklare etti.

Sude’nin ‘kaç aydır süren bir şey’ söylemiş olduğini belirten Nisa, ikili içinde bir bağ olduğunu argüman etti.

Sude, ”Şu an neyin ortasında olduğumu tam olarak bilmediğim için net bir şey söyleyemiyorum. Burada yaşayıp bakılırsabileceğim bir şey tahminen bilmiyorum lakin ben kendimi biliyorum en güzel hissettiği mevzuda bu şu anda. İster istemez orada burada bir şey konuşuluyor esasen. Fakat elimden bir şey gelmiyor. Ben bu vakte kadar inançla alakalı, bir sorun yaşamadım. Bu mevzuda bu kadar da eminim. Lakin benim karşıma daima bu çıkıyor ve bunu aşamıyorum. Güvenmek istiyorum insanlara.” dedi ve daha sonrasında ”Ben Mert’e hayli bedel veriyorum. Neyin ortasında olduğumu bilmiyorum.” tabirlerini kullandığı görülüyor.

”Üzgün ve kırgın olduğum için kendim atlatmayı istiyorum. Ogeday ve Nisa’nın planlı yapmadığını biliyorum.”