Survivor Mert Öcal, Sude Burcu’ya çiçek verdi! Nisa Bölükbaşı reaksiyon gösterdi

Tuncay

New member
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, bu dönem ‘All Star’ formatında gerçekleşen ve toplam 35 yarışmacının çaba ettiği (dört isim elendi) Survivor müsabakası, 15 Şubat Salı akşamı seyircisiyle buluştu.

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışta ünlüler ve gönüllüler kadrosu, uzun atlama parkurunda karşı karşıya geldi. Galibiyete uzanan taraf ünlüler oldu ve sandviç mükafatını kazandı.

MERT’TEN SUDE’YE 14 ŞUBAT ÇİÇEĞİ

All Star’ın yeni kısım fragmanı ise merak uyandırdı. Mert Öcal, Sevgililer Günü’nde, aşk yaşadığı konuşulan gönüllüler yarışmacısı Sude’ye çiçek ikram edip, Sevgililer Günü’nü kutladı.

Mert’in sürpriz jestine karşılık veren Sude, teşekkür edip, çiçeği aldı ve ünlü oyuncunun Sevgililer Gününü kutladı. Fakat Mert’in bu atağı gönüllüler adasını karıştırdı.

“HAVAALANINDA ‘SEVİYORUM’ DEDİ”

Nisa, Sude’ye “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. On saniye daha sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” kelamlarıyla reaksiyonunu lisana getirdi.

Sude ise “Sen bana gelip ‘Kendine bedel vermeyen, kendine hürmeti olmayan bir kadın’ diyorsun. Çok ağır bir itham. Bu fazlaca özel bir konu! Sen benim niye devam ettiğimi bilemezsin. Daha evvelinde benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin ve şu an beni bununla yargılayamazsın” tabirlerini kullandı.

MAKBULE’DEN YENİ PAYLAŞIM

Yeni kısım fragmanın akabinde Makbule Şakalakoğlu, yakın arkadaşı Nisa’ya sarıldığı fotoğrafı yayınladı. Şakalakoğlu’nun paylaşımı “Arkadaşının takviyesine karşılık verdi” formunda yorumlandı.

SURVİVOR ADASINI KARIŞTIRAN AŞK ÜÇGENİ!

Yarıştan evvel aşk yaşayan Mert ve Sude, bu ilgiyi bilinmeyen tutmayı tercih etti. Evrim Keklik, oyun alanında Sude ve Mert’e “Aranızda bir şey mi var?” diye sorunca gerçekler ortaya çıktı.

Mert ve Sude’nin alakasını öğrenen Ogeday Girişken ise Sude’yi “Mert’ten uzak dur” kelamlarıyla uyardı. ondan sonrasında Nisa, grup arkadaşı Sude’ye, Mert’in dışarıda bir bağlantısı olduğunu söylemiş oldu.

Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu ve Nisa Bölükbaşı yakın arkadaş. Mert ve Makbule’nin beraberliği bilen Nisa, bildiklerini Sude’ye anlattı. Toplumsal medyada Öcal’ı takip etmeyi bırakan Şakalakoğlu, bir arada yer aldıkları fotoğrafları da kaldırdı.

Survivor Makbule Şakalakoğlu, Mert Öcal eleme potasına gidince sevenlerinden oy istemişti. Yaşanan gelişmelerin akabinde Şakalakoğlu’nun, paylaşımlarını silmesi dikkat çekti.