Survivor İlayda Şeker’in kardeşinden estetik yorumu

Tuncay

New member
Son devirde İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in aşk yaşadığı haberleri magazin gündeminden düşmüyor. Her anlarını birlikte geçiren ikiliden Şeker yarış daha sonrasında yaptırdığı estetiklerle de gündemde.

Survivor’dan daha sonra yüzündeki değişimlerle dikkat çeken İlayda adeta farklı biri oldu. Bu mevzunun toplumsal medyada gündeme gelmesinden daha sonra Survivor İlayda’nın kardeşi Balkır’dan güldüren bir yorum geldi.

“EN BÜYÜK DÜŞMANI KENDİSİ”

Balkır, İlayda’nın estetiksiz ve estetikli hâlini yan yana koyarak “İlayda’nın düşmana muhtaçlığı yok en büyük düşmanı kendisi” yorumunda bulundu.

Savlara göre; İsmail Balaban, annesi Ümmü Gülsüm Balaban’la tartışan nişanlısı ile ayrıldıktan daha sonra müsabakadan tanıdığı İlayda Şeker’le yeni bir aşka yelken açtı.

İkilinin evvelki akşam bir cümbüş yerine el ele girdiği argüman edildi. Bu ana ilişkin olduğu konuşulan bir fotoğraf da kısa müddette toplumsal medyada yayıldı.

Balaban ve Şeker, birbirlerinin toplumsal medya pozlarını yorumsuz bırakmıyor. 34 yaşındaki atlet. Survivor İlayda’nın pozlarına alev emojileri bırakıyor.

Instagram’da 245 bin takipçisi bulunan İlayda’nın, İsmail’e “İsom” biçiminde yorum yazması dikkat çekiyor. İsmail ise İlayda’ya “İloş” biçiminde sesleniyor.

Kelam konusu haberler hakkında çabucak hemen bir açıklama yapmayan İsmail Balaban’ın, Instagram hesabından İlayda Şeker ve ikiziyle olan bir fotoğrafını paylaşması da dedikoduları alevlendirdi.

“ONUN İSMİNİ ANMA”

İsmail Balaban, ‘Survivor’da kazandığı irtibat ödülünde annesini aramış ve nişanlısı hakkında duydukları karşısında büyük bir şok hayatıştı.

Balaban’ın annesi, “Anneciğim düzgün olmaya çalışıyoruz, hudut krizleri geçiriyorum. hiç bir şey bırakıp gittiğin üzere değil. hiç bir biçimde onun ismini anma. Beni burada öldürdüler. O bıraktığın kız değil Ben neler çektim. Bana neler yaşattılar sen gittikten daha sonra. Bunlar yılanmış oğlum. Dört aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et” demişti.

Şampiyon güreşçi, ada kurulunda Acun Ilıcalı’nın “İstersen Gamze’yle konuşabilirsin” teklifini geri çevirmişti. Bunun üzerine nişanlısıyla olduğu profil fotoğrafını kaldıran Gamze Atakan, hesabındaki kareleri de silmişti.

Toplumsal medyada nişanlısı Gamze Atakan’la olan tüm fotoğrafları silen İsmail Balaban’ın, müsabaka daha sonrası bağlantısına noktayı koyduğu öne sürülmüştü.