Survivor Hikmet Tuğsuz oyun alanını terk etti!

Tuncay

New member
Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu ‘Survivor All Star 2022’de, ünlülerden Mert Öcal ve gönüllülerden Berna Keklikler’in ‘sürgün adası’na gitmelerinin akabinde haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu, 24 Ocak Pazartesi akşamı tv8’de ekranlara geldi.

YÜRÜYEREK SAYI KIAZANDI!

Barış Murat Yağcı, Hikmet Tuğsuz karşısında adeta yürüyerek sayı aldı. Sunucu Murat Ceylan, yarışın sorumlusu Esat Yontunç’un ihtarları ve kamera imgelerine karşın Hikmet ısrarından bir türlü vazgeçmedi. Bunun üzerine gönüllüler grubu yarışmacıları zahmetten çıktı.

İşte Gönüllülerden Hikmet ile ünlüler ekibinde Barış içindeki uğraş sırasında yaşananlar…

Hikmet Tuğsuz: Fodepar yaptı, devam etmiyorum.
Murat Ceylan: Hikmet müsabakayı reddediyor. ‘Barış evvel çıktı’ diyor. Barış parkura devam ediyor.

KİMSEYİ DİNLEMEDİ!

Hikmet Tuğsuz: Adamın geride başlaması… Fodepar yaptığını kabul etse olmuyor mu?
Esat Yontunç: Fodepar falan yok, nerede?
Hikmet Tuğsuz: Düdüktilk evvel çıkıyor.
Esat Yontuç: Çıkmıyor, baktım.
Hikmet Tuğsuz: Net gördüm, oynamıyorum.

Evrim Keklik: Devam edeceksin. Bırak adam senden iki saniye evvel atlasın, artık iki dakika önde.
Anıl Berk Baki: Oyunu bitirdikten daha sonra itiraz etmek gerekiyor.
Murat Ceylan: Hikmet itiraz etti, kamera kayıtlarına baktık. Erken çıkmak yok. Hikmet oyunu bıraktı. Defelarca itiraz etti. Şayet bir yarışmacımız itiraz ederse bşz kamera kayırlarıan bakarız. baktık ve fazlaca net biçimde erken çıkma kelam konusu değil.

Evrim Keklik: Neye göre, kime bakılırsa oynamıyor?
Berkan Karabulut: Biz burada neyin savaşını veriyoruz?
Sadık Ardahan Uzkanbaş: Beğenilen görünmüyor Hikmet, gel.
Gökhan Keser: Tamam arkadaşlar paralamayın kendinizi. Adam yarısını geçti esasen parkurun.

“YARIŞMAMAYI TERCİH ETTİ”

Murat Ceylan: Barış kazandı. Keşke çabayı de izleyebilseydik. Fakat Hikmet yarışmamayı tercih etti.
Yağmur Banda: Yırtıldık şu parkurda gözünüzü seveyim. Ödül mü bu? Dokunulmazlık oyunu.

Yasin Obuz: Hikmet hiç gelmedi buraya, gitti.
Birsen Bekgöz: Oyundan büsbütün çıkma hakkı var mı?
Gökhan Keser: Ne desek boş, önümüze bakalım. Kapatalım mevzuyu. Dilimde tüy bitti. Allah aşkına kapatın mevzuyu. Hikmet gelince de ne olur ağzımızı açmayalım tamam mı? Lütfen rica ediyorum.

ELEME ADAYLARI BELİRLİ OLDU

Survivor All Star’da birinci dokunulmaz oyununda kazanan taraf gönüllüler oldu ve ünlülerden iki isim sürgün adasına gönderildi. Bu yarışmacılar Birsen ve Sercan Yıldırım oldu.

Sercan, birinci olan grup arkadaşından kendisini söylemesini istedi. Eski futbolcu, üst üste üç kere sürgün adasına gönderilemeyeceği için bu sonucu aldığını deklare etti.