Survivor Barış Murat Yağcı’dan Nisa Bölükbaşı açıklaması

Tuncay

New member
‘Survivor 2020’de SMS oylaması kararı Cemal Can Canseven’e kaybederek, müsabakayı ikinci tamamlayan ve ‘Survivor All Star 2022’ takımına dahil olacağı konuşulan Barış Murat Yağcı, evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

“HENÜZ RESMİ KONTRAT YOK”

Muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyen oyuncu, “Survivor All Star 2022 için görüşme yapıldı lakin finalize edilmedi. Ocak ayı ortasında, daha mühlet var” dedi.

Geçtiğimiz günlerde “Survivor All Star’a katılacağım için memnunum, bu sefer daha farklı olacak” diyen Survivor Barış, bu sefer “Günlük antrenmanımı aksatmadan, müsabakaya gidermiş üzere bir tempoyla çalışıyorum lakin şu anda resmi bir kontrat yok. Olursa da en çok gelecek yarışmacılar bizim devrimizde olan yarışmacılar olur diye düşünüyorum” formunda konuştu.

“Şu isim var ise ben Survivor’da olmam söylemiş olduğiniz biri var mı?” sorusuna ünlü oyuncu, “Hiç bu biçimde bir şey yok. Her yarışmacı bir karakter koyuyor ve her insanın bir ailesi var. Oraya gelen herkes seçilmiş beşerler. Giden her yarışmacı birbirine hürmet duyup, uğraş edecek. Kimin geleceği benim için fazlaca kıymetli değil. Orayı hak eden herkes gidebilir sonuçta açık bir platform” cevabını verdi.

“NİSA’NIN GELMESİ SORUN OLMAZ”

Eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı sorusu üzerine ise Survivor Barış, “O da gelebilir alışılmış ki, niye gelmesin ki? Benim için bir sorun yok. Sonuçta o da sevilen bir yarışmacı” tabirlerini kullandı.

AŞK BİTTİ!

‘Survivor 2020’ takımında yer alan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, yaklaşık altı ay aşk hayatış, Mayıs 2021’de ayrılık sonucu almışlardı.

“GERÇEK SURVİVOR DEĞİL”

Ünlü oyuncu, ‘Her Şeye Rağmen’ isimli kitabında “Çocuğu seviyorum ancak benim omzumda kapsül kesimli, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Lakin o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Birtakım şeyler değişik geliyor” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

Mayıs 2021’de Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuşan Barış Murat Yağcı, kitabında yer alan “Kazanan kişinin ‘survivor’ olduğunu hiç bir vakit düşünmedim” kelamlarına açıklık getirmişti.

“Bir sefer bile potaya girmedi. Benim kaç defa ismim çıktı. Halk yardımıyla dokuz defa SMS birincisiydim. Gerçek bir ‘survivor’ değil ki. Çocuğu seviyorum ancak benim omzumda kapsül modüllü, iki kırığım varken bununla ilgili ağlamıyordum. Lakin o, omzunu parkurda bir yere sürtüyor ve ağlıyordu. Birtakım şeyler enteresan geliyor.”

Survivor Barış, “bu biçimde sen niye ‘Survivor’ olamadın?” sorusunu ise “Son 1.5 ay kişiselliğe geçtiğimizde omzum artık bitik durumdaydı. Yoksa birinci dört aylık performansım müsabaka tarihli en güzel rekordu. Beşinci ayda sakatlık yaşadıktan daha sonra performansım düştü” biçiminde cevaplamıştı.