Süleyman Özışık, Peker’le iki defa görüştüm demişti…

semaver

Active member
Süleyman Özışık, Peker’le iki defa görüştüm demişti… SOYLU HATA DUYURUSUNDA BULUNMUŞTU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun haklarında “hakaret”, “iftira” ve “örgüt ortasındaki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla bir arada örgüte bilerek ve isteyerek yardım”dan hata duyurusunda bulunduğu, AKP’ye yakınlığıyla bilinen Özışık kardeşlerden Süleyman Özışık yaklaşık 3 haftalık sessizliğinin evvelki gün açıklama yapmıştı.

3 HAFTA daha sonra KONUŞABİLDİ

Youtube kanalı aracılığıyla bir görüntü yayını yapan Özışık, Bakan Soylu’ya ve kabahat örgütü önderi Sedat Peker’in kendisiyle ilgili tezlerine yanıt vermişti.

Peker’in yaptığı paylaşımı Twitter’da yaptığı ‘beğendiği’ için yapılan tenkitlere, “Twitter’da beğen ikonuna istemsizce dokunmuş ve beğenmişim. Artık buradan beni Sedat Peker’in safına geçtiğim manasına getirmişler, o denli manşetler atmışlar. Bakın buradan epey net söylüyorum. Sizin huzurunuzda söylüyorum. Bu arkadaşlara sesleniyorum. Halt etmişsiniz! Halt etmişsiniz!” karşılığı veren Özışık’a, Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olur’dan karşılık geldi.

Olur, paylaşımında birinci vakit içinderda bir görüntü yayınladı ve şu tabirleri kullandı:

“Süleyman Özışık,

Gerçeklerin, bir gün ortaya çıkmak üzere berbat bir huyu vardır. Sn. Sedat Peker ile yalnızca 2 sefer görüştüğünü beyan ediyorsun. Fakat görüntü içeriğinde ismi geçtiğinde kolunla bir ekip hareketler yapıyorsun bu saklı bir konuşma metodu mu?”

80 BİN TL’LİK İKRAM

Akabinde Özışık’ın Peker’le iki defa görüştüğünü söylemesine cevap veren Olur, “2020’de düğününe 80 bin liralık mücevher ve çelenk gönderdi, niye kabul ettin?

Sedat Peker ikram olarak maddi pahası takriben 80.000 ? olan mücevher kolye göndermişti. niye kabul ettin? Ayrıyeten büyük devasal bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde niye ailecek fotoğraf çekildiniz?”
sözlerini kullandı.