Süleyman Özışık: Konuşma sırası bana geldi, her şeyi anlatacağım

celikci

New member
Süleyman Özışık: Konuşma sırası bana geldi, her şeyi anlatacağım
Yurtdışında olan ve organize suç örgütü lideri iddiasıyla her yerde aranan Sedat Peker'in paylaştığı videolarda ismi geçen Süleyman Özışık, kendi YouTube kanalından Sedat Peker’in kendisi hakkında ortaya attığı iddialara ilişkin yeni açıklamalar yaptı. BENİ HAİNLERİN ÖNÜNE ATTILARİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun ağabeyi olan Hadi Özışık ve kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğu Süleyman Özışık, şunları söyledi: "Mesele benim hakkımda suç duyurusunda bulunması değil. Beni hainlerin önüne, ciğeri beş para etmezlerin önüne kurban olarak attığı için, linç ettirdiği için, küfür ettirdiği için isyan ediyorum.” SAVUNMAK BENİM BOYNUMUN BORCU OLSUN“Şunu belirteyim, sizde şahit olun, ben bu kırgınlığı içimde tutmam, mesleğime de yansıtmam” diyen Süleyman Özışık, “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, devlet makamında olduğu ve cumhurbaşkanının yanında durduğu sürece onu savunmak benim boynumun borcu ve namus borcum olsun. Nasıl savunduğumu da çok yakında göreceksiniz ancak ben bu kumpasçı sözünü kabul etmiyorum” ifadelerini kullandı. ARTIK BEN DE KONUŞACAĞIMHerkesin Sedat Peker'e bir şeyler söylediğini belirten Özışık şu ifadeleri kullandı: “Madem adım bu işlerin içine bir şekilde bulaştırıldı, o zaman söz söyleme sırası bana geldi. Benim de bildiklerim var benim de öğrendiklerim var. Bunları tek tek anlatacağım, tek tek. Korkmadan çekinmeden anlatacağım."

ALINTIDIR