Son dakika: Survivor’da bir isim daha adaya veda etti!

Tuncay

New member
Survivor All Star’da çok hareketli bir kısım daha geride kaldı. Hem müsabakalarda yaşanan gelişmeler, tıpkı vakitte kuruldaki gerginlikler güne damga vurdu. Öte yandan bir isim daha elenerek yarışa devam etti.

16 ŞUBAT SURVİVOR ÖDÜaL OYUNUNU KİM KAZANDI?

İki kadro bir daha kazanmak için parkura çıktı. Ünlüler salı akşamı yapılan ödül gayretini kazanmıştı. Çarşamba akşamı ise kazanan bir daha ünlüler grubu oldu. Günü mükafatı ise patates kızartması oldu. Turuncu konutta ödül olan patates kızartmasının keyfini çıkardı.

MERT’TEN SUDE’YE SEVGİLİLER GÜNÜ ARMAĞANI

Survivor All Star’da 5. haftanın son ödül oyununun heyecanı yaşanırken ünlüler ekibinden Mert, gönüllüler grubundan Sude’ye çiçek verdi. Sude Mert’in ‘Sevgililer günün kutlu olsun’ kelamlarına ‘Senin de canım’ halinde karşılık verdi.

Lakin Mert’in bu atılımı gönüllüler adasını karıştırdı. Nisa’nın bu yaşananlar sırasında yüzünün çok asık olduğu fark edildi.

Nisa kurulda yaptığı açıklamada, “Ben Sude ile gereken şeyleri konuştum. Bundan daha sonra da bir şey demek istemiyorum. Senin hayatın lakin benim de ömrüme yansıyan bir şey olduğu için reaksiyon göstermek zorundaydım” dedi.

Mert Nisa’nın sonucuna sevindiğini söyleyerek, “Lütfen Sude ve bizi sal ya. Sude’den de benden de uzak dur. Kimsenin özel ömrüne karışma” biçiminde konuştu. Nisa ise ‘Konunun ne olduğunu herkes biliyor. Ben dışardaki insanı satamam” halinde yanıt verdi.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Haftanın eleme adayları gönüllüler grubundan Evrim, Atakan ve Ezgi olurken ünlülerden ise Aşkım potaya gitti. Elenen isim ise Ezgi oldu.

Ezgi elenmesinin akabinde yaptığı açıklamada, “Gelişim de hayli süratli olmuştu gidişim de o denli oldu. bu biçimde bir ekip ile yarış talihi sağladığınız için epey teşekkür ederim.” dedi.

ACUN ILICALI SÜRPRİZİ AÇIKLADI

Acun Ilıcalı “Yarınki dokunulmaz oyunu Sercan’ın da teklifi üzerine futbol olacak. Sercan ‘Bu beni keyifli etti. Sakatlıktan yeni çektim. Uzun atlamada deparda kasvet yaşıyorum. Biz yemin ettim sözümün ardında duracağım.” sonucunı deklare etti.

HAFTANIN BİRİNCİSİ BELL İOLDU

Acun Ilıcalı haftanın birincisi de deklare etti. Survivor All Star’da haftanın birincisi Sema oldu. Sema haftanın mükafatı oğlu Ali’ye gönderdi.