Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’dan yeni paylaşım! ‘Bakmaya doyamadığım’

Tuncay

New member
2019’da nikah masasına oturan eski futbolcu Gökhan Çıra ile toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, 10 Eylül’de tek celsede boşanarak, herkesi şaşırtmıştı. Ortak işlerini de ayırmaya karar veren ikili, sonrasındasında birlikte bir yerde görüntülenmişti.

Çıra’nın, eski eşiyle barışmak için elinden geleni yapsa da Ciğerci’nin bu hususta kararsız olduğu argüman edilmişti. İkili, birlikte vakit zaman vakit geçirse de barışma haberlerini yalanlamıştı.

“GÖRDÜĞÜM VAKİT HEYECANLANIYORUM”

‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanan Ciğerci, “Barışmadık. ‘Ayrılmaları palavra, reklam yapıyorlar’ yazmışlar. Reklam olsa konutumu ayırmazdım, bu biçimde bir şeyin reklamı olmaz. Evet, görüştük konuştuk. Arkadaşımızın doğum gününde denk geldik. Düşman değiliz. ‘Barışmayacağım’ demiyorum. Şu anda konuşuyoruz, vakit içinde ne olur bilmiyorum fakat ikimizin de kaygıları, soru işaretleri var. Onu gördüğüm vakit heyecanlanıyorum. Her şeyi vakte bıraktık.” sözlerini kullanmıştı.

daha sonrasında Çıra’dan yeni bir atak gelmiş, eski eşinin Instagram gönderisine “2022’nin en güzeli mi?” yorumunu yazmıştı. Ciğerci ise bu yoruma, “Türkçesi yok mu?” cevabını vermişti. Buna karşılık eski futbolcunun “Unutturdun valla” yanıtı, magazin gündemine bomba üzere düşmüştü.

Tüm bunların akabinde 25 yaşındaki Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde 37 yaşındaki Selin Ciğerci ile barıştıklarını toplumsal medya hesabından duyurmuştu.

Çıra, paylaştığı fotoğrafın altına “Nerede kalmıştık… hayatımda annemden daha sonra tek bir bayanı sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o bayan sensin… Seninle bizi Allah’tan diğer kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da. Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara… Beni kırmayıp bana güvendiğin, bize bir baht daha verdiğin için de ayrıyeten teşekkür ediyorum canımın içi… Artık herkes duysun ki biz epey daha kuvvetliyüz, daha epeyce yakınız, zira biz her şeyi anladık eskisinden daha hayli seviyoruz birbirimizi… Seni epey seviyorum tek sevdiğim.” notunu yazmıştı.

Ciğerci ise bu kelamlara, “Nerede kaldığımız değerli değil, en hoş yerden devam edelim yeni yılla bir arada… Her şeyi unuttum ve asla konusu açmıyorum, söz” biçiminde karşılık vermişti.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR GELDİ

Münasebetlerine ikinci talihi verdiklerini duyuran keyifli çiftten, peş peşe yeni paylaşımlar geldi. Eski futbolcu, Instagram hesabının öyküler kısmından yayınladığı bir görüntüde, spor yapan Ciğerci’yi korkuttuğu anları “Korkma ben varım” notuyla yayınladı.

Ciğerci ise, bir arada aynadan çektikleri bir karelerini paylaşarak “Nasıl bu kadar süratli forma girdin dedi, ben de çalıştırıyorum” bildirisini yazdı.

“BAKMAYA DOYAMADIĞIM”

Toplumsal medya fenomeni, daha sonrasında ise yeni çekilen pozlarını “Naber zeytinim” notuyla peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Eski futbolcu, bu karelere “Bakmaya doyamadığım” yorumunu yazarak Ciğerci’ye karşılık verdi.