Selen Görgüzel’den ‘boşanma’ açıklaması!

Tuncay

New member
Selen Görgüzel, geçtiğimiz ay tv8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş, bir devir direktör eşi Hamdi Alkan ile külfetli günler yaşadıklarını ve boşanmanın eşiğinden döndüklerini açıklamıştı.

“İLİŞKİMİZ BİR İMTİHAN VERDİ”

“Pandemi devrinde Hamdi ile tartışmalar yaşadık. Daima yan yanaydık. Biliyorsunuz birfazlaca evlilik bitti pandemide, birebir biçimde bekar olanlar da evlendi. Pandemi sürecinde Hamdi bana taktı. Telefona bakmama takıyor, Yemek yapıyorum takıyor, yapmıyorum takıyor… Bu süreçte saçma arbedeler yaptık…”

“Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir devir ilgimiz bir imtihan verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun vadeli münasebetlerde bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim ortamızda üçüncü şahıs hiç olmadı…”

“İki farklı insanız; problemlerimiz oluyor, bunları birbirimize yansıttığımız vakit içinder oluyor. bu biçimde da arbedeye dönüyor, muhakkak bir süre daha sonra aranız bizatihi düzeliyor. Bu aksilikleri tolere ediyorsun.”

“YEDİ YILI HEBA ETMEMEK İÇİN VAZGEÇTİK”

Posta gazetesinden Oya Çınar’a röportaj veren bir çocuk annesi, 42 yaşındaki oyuncu ve müzikçi, “yönetmen eşi ile boşanacakları” tarafındaki haberlere ait dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Hiç fizikî şiddete maruz kaldınız mı?

Kaldım. Hamdi Beyefendi ile asla o denli bir şey yaşamadım fakat daha evvel epeyce ağır bir biçimde yaşadım bunu ve aslına bakarsanız yazdığım kitapta okuyacaksınız ve tahminen beni sevmeyenler bile benim için üzülecek, halime ağlayacaklar.

Öbür biri olsanız, Selen Görgüzel’i kıskanır mıydınız? Nelerini kıskanırdınız?

Dün birebir şeyi düşündüm ve kendime, “Erkek olsan kendinle sevgili olur muydun?” diye sordum.

Yanıtınız ne oldu?

Hiç kaçırmazdım kendimi. (Gülüyor) Lakin şu da var; ben sıkıntı bir bayanım. hiç bir vakit kendimi birine teslim etmem. hiç bir vakit kocamı arayıp da “Başıma şu geldi, trafikte şu oldu” demem. Kendi işimi daima kendim halletmişimdir. Bu kadar kuvvetli karakterle bir arada olmak bir erkek için zorlayıcı olabilir…

“Bir de evli de olsanız dışarıdan talep görüyorsunuz. Hatta geçen gün, toplumsal medya üzerinden bu biçimde talepkar iletiler atan birine, ‘Ya arkadaşım, ben evli barklı bir hanımım. Bu hamaseti sana ben mi veriyorum, yoksa sen mi hayli ahlaksızsın? Evli bir bayana asılma cüretini nereden buluyorsun?’ dedim. daha sonra düşündüm. Bunlarla uğraş eden bir bayanla evli olmak kolay değildir olağan olarak.”

Vakit zaman ‘boşanıyorlar’ haberleri gündeme geliyor. Şu an gündeminizde bu biçimde bir şey var mı?

bu biçimde bir karar aldık. Oturduk önemli ciddi konuştuk ancak daha sonra yedi seneyi heba etmemek ismine ve birbirimize hala sevgimizin ve saygımızın devam ettiğinin farkında olarak o imtihanı atlattık.