Seda Bakan: Hadise’ye bayılıyorum

Tuncay

New member
Seda Bakan, evvelki gün spor salonu çıkışı objektiflere yansıdı. Yakın etrafının daima temaslı hasta olduğundan bahseden oyuncu, “Sürekli test oluyorum, meskene de test aldım” dedi.

Yılbaşını ailesiyle meskeninde karşıladığını belirten Bakan, “Yılbaşında arkadaşlarımız gelecekti, herkes temaslı olduğu için Covid-19 çıkanlar oluyor o yüzden gelmediler” halinde konuştu.

Spor öncesi kızı Leyla ile deniz kenarında yürüyüş yaptığını söyleyen oyuncu, “Leyla’yı keyifli ediyorum çalışmadığım vakit içinder. Her şeyi seviyor Leyla, sevgi dolu bir çocuk” tabirlerini kullandı.

“İŞİMİ YAPIP, MESKENİME GİDİYORUM”

Meslektaşı Elçin Sangu’nun “Sokakta görsem yolumu değiştireceğim fazlaca insan var. Allah belasını versin, kesimden silinir inşallah. Bu niçin bu biçimde paralar kazanıyor’ dediğim ünlüler de var” halindeki kelamları hatırlatılınca, Seda Bakan şu açıklamayı yaptı:

“Çalıştığınız yerde her şey olabilir. Ben his üretmemeye çalışıyorum beşerlerle çalışırken. Herkes de bilir o hassasiyetimi. His üretirsem oynayamıyorum, profesyönel düşünmeye çalışıyorum. İşimi yapıp, meskenime gidiyorum. Yoksa düşünecek hayli şey var.”

“HER ŞEYİ TAKMAYA DEĞMEZ”

“Rol aldığınız işlerde yakın arkadaşlıklar kurduğunuz görülüyor” yorumuna ünlü oyuncu, “Herkesle olmuyorum tabi ki fakat bir biçimde kanım kaynıyor, ısınıyorum” karşılığını verdi.

“Setlerde sizi rahatsız eden bir olay ile karşılaşmadınız mı?” sorusunu ise Bakan, “Tabii ki oluyor, sizin olmuyor mu? Bir biçimde üzerine gitmemeye çalışıyorsun, hayat her şeyi takmaya değmez. İşimize devam edip ömrümüze bakmak gerekir” formunda cevapladı.

“HADİSE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYOR”

Yakın arkadaşı Hadise’nin, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile birlikte gittiği Kıbrıs konserinde kucağına aldığı bebek hatırlatılınca, “Hadise’ye bayılıyorum. Hadise çocukları epeyce seviyor, epeyce hümanist bir insan, insanları da hayli seviyor. O denli denk geliyor, bebek gördüğü vakit dayanamıyor alıyor, ben de öyleyim” dedi.

Kızı Leyla ile Hadise’nin alakasının fazlaca uygun olduğunu lisana getiren Bakan, “Hadise’nin kendi yeğeni var Melik Hamza ile de ortası epeyce güzel, tüm bebeklerle yeterli. O denli olması gerekmiyor mu? Hayvanları, insanları, bebekleri sevmemiz gerekiyor” halinde konuştu.

“DÜĞÜN OLURSA GİDERİZ”

Sempatik oyuncu, “Hadise ile Mehmet Dinçerler 2022’de nikah masasına oturur mu? sorusunu, “Bu işler kısmet. Yakışıyorlar, memnun olsunlar. Düğün olursa gideriz tabi” diye cevapladı.