Sadakatsiz’de şok sahne! ‘İkisini de tıpkı anda kaybettin’

Tuncay

New member
‘Doctor Foster’ isimli diziden ülkemize uyarlanan ‘Sadakatsiz’ 31. kısmıyla dönem finali yaptı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide; Volkan’ın Derin’le nasıl tanıştığı ve hem Asya’yı birebir vakitte Derin’i birebir anda yönetim etmesi toplumsal medyada gündem oldu.

SYA’DAN DERİN’E YARDIM ELİ

Sadakatsiz dönem finalinde; Asya, Derin’in meskenine giderek; onunla konuşmak istediğini ve onu bir yere götüreceğini söylemiş oldu. Derin, annesinin ikazına karşın Asya ile gitti. Bunu Gönül Hanım’dan duyan Volkan ise Derin’e; Asya’yı rahat bırakmasını tembih etti.

Asya’nın Derin’i annesini örnek göstererek uyarması ve Zeynep’in kendisi üzere olmasını istemediğini söylemesini pek de dinlemeyen Derin, onun yardım teklifini kabul etmedi. daha sonrasında da şayet onunla istediği yere gelirse yardımını kabul edeceğine yemin etti.

DERİN DENETİMİNİ KAYBETTİ

Otomobilin anahtarını da alan Derin, Sapanca’ya Volkan’la birinci tanıştıkları yere gideceklerini söylemiş oldu. Derin’in hareketlerinden rahatsız olan Asya inmek istediğini söylese de başarılı olamadı. O sırada Volkan’la konuşan Asya, polise haber vermesini istedi. Buna sonlanan Derin ise Asya’nın telefonunu camdan attı.

VOLKAN’IN PALAVRALARI

Öte yandan Sadakatsiz 31. kısımda; Volkan’ın iş gezisi için gittiği Sapanca’da Derin’le tanıştığı ve bu aşkı devam ettirdiği açığa çıktı. Lakin kısa bir süre daha sonra Volkan’ın evli olduğunu öğrenen Derin’in her şeyi bilmesine karşın bunu sürdürmesi dikkat çekti.

Asya ile de evliliğine hiç bir şey olmamış üzere devam eden Volkan’ın iki yıl boyunca söylemiş olduği palavralar izleyenleri de şaşırttı.

Sadakatsiz dönem finali son sahnede ise; polislerin yetişemediği Derin ile Asya, Derin’in otomobilin denetimini kaybetmesiyle uçurumun kenarında kaldı. Otomobilin düşmesine ramak kala kızı Zeynep’i sayıklayan Derin’e kızan Asya ise “Kızın artık mi aklına geldi?” dedi.

ASYA VE DERİN ÖLECEK Mİ?

Ümitsizliği kapılan ve otomobil uçurumdan düşmesin diye hareket bile etmeyen ikiliyi bulan Volkan ise onlara yardım edemedi. Zira o sırada Derin ve Asya’nın ortasında olduğu araç uçurumdan düştü.

VOLKAN YIKILDI

Volkan’ın Asya çığlıklarının içinde; Asya’nın “Aldatılan bayanın öfkesi cehennem ateşinden beterdir. hiç bir deniz bu ateşi söndüremez. Ben çabucak hemen kalemi elime almadım. Bu romanın son cümlesini ben yazacağım” kelamları ise merak uyandırdı. Volkan’ın iki hanımı birebir anda yönetim etmesi ve otomobilin uçurumdan düşmesine yorum yağdı.

İşte o tweetlerden bazıları….

“Hem Asya tıpkı zamandarim uçurumdan düştü. Volkan ne yapacaksın artık? İkisini birebir anda seviyordun, birebir anda da kaybettin”

“Gitti, gitti. birebir zamandarin hem Asya gitti”

“Volkan iki bayanı da mahvettin. Keyifli musun?”

“Şimdi mi aklına geldi kızın?’ Hepimiz birebir anda dedik eminim”