Pınar Altuğ’dan ‘Çocuklar Duymasın’ açıklaması

Tuncay

New member
27 0cak doğumlu olan kızları Su için, “Doğum günü yemeği mi yediniz?” sorusuna Pınar Altuğ, “Doğum günü yarın, ailece yemek yedik. Günlerdir evdeyiz malum her yer kar birazcık bakınalım, dolaşalım istedik” yanıtını verdi.

Kızının bir çok büyüdüğü hatırlatılınca Altuğ, “Çok hoş. Göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Daha dün üzere kucağıma aldığım gün yani. Su üzere aktı geçti. Çok çabuk büyüyor” sözlerini kullandı.

“SİTEMİZDE KUTLADIK”

Toplumsal medya paylaşımlarından yeni yıla karavanlarında gireceklerini belirten çift, “Nasıl geçti karavanla yeni yıl girmek?” diye sorulunca, “Planımız oydu lakin giremedik. daha sonrasında gittik lakin, yılbaşını arkadaşlarımızla sitemizde kutladık” açıklamasını yaptı.

Kalabalık ortamlara girmekten kaçındıklarını söyleyen oyuncu, “Kamp hayatını fazlaca mu seviyorsunuz?” sorusu üzerine, “Tabii ki canım. Tabiatta olmak herkese düzgün geliyor. Pandemide daha fazla fark ettik tabiatın beşere âlâ geldiğini. Biz uzun vakittir epeyce düşkünüz, esasen kentin dışınsa yaşıyoruz biz” dedi.

Yağmur Atacan, “Bizim konutumuzun olduğu yer de kamp alanı üzere esasen. Arkadaşlarımız latife yapıyor, biz esasen 10 yıldır kentin haricinde yaşıyoruz. Yaşadığımız yerde arkadaşlar şey diyor, ‘Sizin meskenin bahçesinde açsak kampı tıpkı aslına bakarsan.’ hiç bir fark yok yani. Bizim konutun önünden gündüzleri inekler geçiyor” halinde konuştu.

“ŞEHİR DIŞINDA YAŞIYORUZ”

“Doğa sevgisi ne vakit bu kadar oluştu?” sorusuna çift, “Biraz hayat kuralları da ancak biz esasen o curcunaya dayanamayıp kaçtık. 13 sene oldu, kent haricinde yaşıyoruz. Zira kentin karmaşası hayli yormaya başladı. Ağır çalıştığımız tempolarda tahminen kent haricinde oturmak biraz daha güç olabilir ancak biz bir daha de tercih ediyoruz. Ben bir yerden daha sonra konuta gelince kendimi o kadar epey yeterli hissediyorum ki” karşılığını verdi.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin 20’nci yılı için paylaşım yaptığı hatırlatılan Pınar Altuğ, “Evet, doğum günüydü 16 Ocak” dedi. Hoş oyuncu, “Hüzünlendiniz mi?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Hayır hüzünlenmedim, tam aksine epey gurur duyduğum, hayli keyifli olduğum, içerisinde olmaktan epeyce keyif aldığım bir proje. Yirminci yılında kutlamak yakışırdı. Bu cins vazifeler benim; kutlamaları, tarihleri akılda tutan benim. Birol (Güven) diziyle alakalı bir şey soracaksa beni arayıp soruyor arşive açıp bakmaktansa.”

“OLMAZ DEMİYORUM”

Tekra bir ortaya gelmek üzere bir şey olmadığını söyleyen Altuğ, “Şu an için bu biçimde bir şey yok lakin niye olmasın? ‘Olmaz’ demiyorum ancak, her şey oluyor. Biz şu anda bir kaygı sineması izliyor üzereyiz, kim kaygısı ki şu maskeleri hızımıza takıp iki yıldır sokaklarda gezeceğiz?” sözlerini kullandı.

47 yaşındaki hoş, “Setleri özlemediniz mi?” sorusuna “Özledim. Dizi setini özledim. Bir orta hiç özlemem üzere geliyordu lakin özledim” diye cevap verdi.

“YORUM YAPTIĞIMI GÖRDÜNÜZ MÜ?”

Son devirdeki sahne alan müzikçilerin gözü pek giysi biçimleri sorulunca ise Pınar Altuğ, “Benim bugüne kadar yorum yaptığımı gördünüz mü?” sözlerini kullandı.