Oğuzhan Uğur: Bana YouTuber diyenlerle alay ediyorum

Tuncay

New member
Oğuzhan Uğur, niye YouTube’da olduğuyla ilgili soruya, “Biz Youtube’a kendi talkshow’umuzu taşımasaydık hala beşerler koca koca kanallarda talk show yapmaya devam edeceklerdi. Üstelik onlarda talk da yok, yalnızca gösteri var” cevabını verdi.

İzlenmelerinde düşüş olduğuna yönelik söylentilerinin hatırlatması üzerine Uğur, “Şoför vardır, arabayı iki saatte park edemez. Ona bir daha de ‘şoför’ denir. Sürücü vardır, bir ralli pistini 2.5 dakikada bitirir, dünya rekoru kırar. Bir Youtuber vardır, atları kovalar eşeklerle oynaşır, ona ‘Youtuber’ dersin. Bir Youtuber vardır, BaBaLa TV diye bir kanal açar” sözlerini kullandı.

Oğuzhan Uğur, “İçinde daha evvel televizyonda reyting rekorları kırmış bütün adamları çalıştırır. İşveren üzere oturur köşesinde parasını sayar. Ona Youtuber diyenlerle de alay eder. Youtuber var Youtuber var. Benim koca bir kanalım, dayanılmaz izleyicilerim, şahane da konuklarım var” dedi.

Uğur, kelamlarını, “İlk başladığımızda biz de insanların kapısında bekledik. İnsanların fazlaca izledikleri şovmenlere yazdık. Ancak onların hiç biri biraz da siz gelin anlatın demedi. Biz tırnaklarımızla kazıyarak kendi yolumuz bulduk” halinde sürdürdü.

“YEDİĞİM LİNÇLERDE HAKLILARI DA VARDI”

Linçlerle nasıl başa çıktığı sorulan ünlü isim, “Yediğim linçlerde haklıları vardı, haksızları vardı. kimi vakit her şeyi konuşalım derken epeyce pervasızca konuştuğumuz vakit içinder oldu. Onlara el freni çekerek devam ettik. Telefonla herkese yanıt verme isteği oluyor. Telefonu bir yere fırlatacaksın, yoluna bakacaksın” açıklamasını yaptı.

AŞK BİR DEFA DAHA BİTTİ!

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, ‘Hadi İnşallah’, ‘Kiralık Aşk’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ üzere üretimlerde rol alan oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Oğuzhan Uğur ile ünlü oyuncu Müjde Uzman, dördüncü defa baht verdikleri münasebetlerinde de memnunluğu bulamadı. Çiftin, bir daha yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

‘MUTLUYUZ’ DEMİŞTİ

Hoş oyuncu, kısa bir süre evvel gazetecilerin ‘ayrılık’ sorularına cevap vermişti. Mevzuyla ilgili açıklama yapan 36 yaşındaki Uzman, “Arkadaşlar ayrılık uzun sürmedi, yeniden bir ortaya geldik. Memnunuz, her şey yolunda” diyerek, barıştıklarını duyurmuştu.