‘Öpüşme’ karşılığı reaksiyon çeken Alişan: Benim hayat görüşüm!

Tuncay

New member
2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol, Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti. Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan müzikçi, açıklamalarıyla olay yaratmıştı.

“BUSE ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYOR”

Haklarında çıkan boşanma dedikoduları hakkında Alişan, “Mutluluk haberleri fazlaca fazla reyting yapmaz. O yüzden ‘Ayrılıyorlar, boşanıyorlar’ haberleri yapıyorlar. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü çocuğu Buse istiyor, epeyce fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü nazaranyim daha sonrasında” demişti.

“Evlilik sözleşmesi” argümanlarını da cevaplayan müzikçi, “Bizim evliliğimizde hiç bu biçimde bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik mukavelemiz yok. bu biçimde bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden bu biçimde bir beklentisi var ise bu biçimde bir evliliğe aslına bakarsanız girmem” halinde konuşmuştu.

“DİZİDE ÖPÜŞSE KARIM OLAMAZDI”

Alişan, “Buse ve Alişan niye hengame eder? Birbirinizi kıskanır mısınız, Buse dize öpüşse ne dersin?” probleme, “her insanın kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” karşılığını vermişti.

“İŞİNİZE GELMEYİNCE KIRO!”

Bu kelamlarıyla gündem olan ve toplumsal medyada birtakım takipçilerinin yansısını çeken 45 yaşındaki türkücü, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulundu.

Alişan, “Benim hayat ideolojim, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim ömrüm. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri başlı, kıro! Herkes benim üzere düşünmek zorunda değil, ben de herkes üzere düşünmek, yaşamak zorunda değilim” sözlerini kullandı.

“KOCADAN GÜÇLÜ OLMAK NASIL?”

Öte yandan Buse Varol, Instagram’da bir takipçisinin yönelttiği “Alişan olmasa nasıl bir ömrün olurdu hiç düşündün mü? Kocadan güçlü olmak nasıl?” sorusuna verdiği karşılıkla dikkat çekmişti.

31 yaşındaki oyuncu, “Alişan’dan evvel de, daha sonra da hayatımda hiç bir değişiklik olmadı. bu biçimde da kendi paramı kazanıyordum, artık de (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise). Lakin Alişan’la birlikte hayatta hiç bir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginlik bu. Bir de bu hayat beşere ne öğretiyor biliyor musunuz; kalbini pak tutarsan hayat sana cömert davranıyor aslına bakarsanız. Dilerim ki Allah kalbinize sevgi versin” iletisini yazmıştı.

Varol, “Alişan ile en hoş fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz lütfen?” diyen bir öteki takipçisinin ricasını kırmayarak, eşiyle doğum öncesi bir pozunu yayınlamıştı.