Nagihan Karadere’den ‘Survivor All Star’ itirafı!

Tuncay

New member
‘3. Gastro Afyon 2021 Lezzet Şenliği’nin tanıtım toplantısı geçtiğimiz akşam İstanbul’da düzenlendi. Kozyatağı Hilton Oteli’nde gerçekleşen davete; Erhan Yazıcıoğlu, Umut Akyürek, Nagihan Karadere ve Gonca Kakar üzere ünlü isimler katıldı.

“BURAK SERGEN’İN YERİNDE OLMAK İSTEMEZDİM”

Oyuncu Burak Sergen’in dört aylık eşi Nihan Ünsal’ın ihanetine uğradığı argümanı hakkında Karadere, “Çok üzücü ve hayli rahatsız edici bir durum. Sonuçta evli bir çiftsiniz” formunda konuştu.

38 yaşındaki sportmen, “Bu kadar net bir biçimde elle ele tutuşarak gözler önünde bu kadar rahat bir imaj vermek farklı bir cüret. Ben üzülüyorum. Birbirinize karşı bir şeyiniz kalmadıysa hoş bir biçimde boşanın” açıklamasını yaptı.

Nagihan Karadere, “Eşlerin, sevgililerin birbirini aldatması nitekim çok üzücü bir durum. Beyefendinin yerinde olmak istemezdim. Artık hanımı erkeği kalmamış bu durumun. Aldatan kendini aldatıyor” dedi.

SURVİVOR ALL STAR TEKLİFİ

‘Survivor All Star 2022’ yarışı için teklif aldığını birinci kere açıklayan Nagihan Karadere, koronavirüse yakalandığı için görüşmeye gidemediğini söylemiş oldu.

Ulusal atlet, “İkinci aşımı oldum, çabucak akabinde Covid oldum. Sportmen olduğum için herbiçimde koronovirüsü yavaşça atlattım. Konutta kitap okuyarak bu süreci geçirdim. Survivor gitme durumum olursa çabucak sapasağlam idmanlara başlarım” dedi.

“HAYATIMDA BU KADAR İLGİ GÖRMEDİM”

Kızının babası Uğur Gökçe ile evliliği dört yıl evvel biten Survivor Nagihan, tv8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programında, değişen hayatını anlatmıştı: Buradan erkeklere sesleniyorum; eşlerinize, sevgililerinize sahip çıkın. Fizik hoşluğu kıymetli değil, gelip süreksiz. örneğin ben kaslı erkek sevmiyorum, fazla egolu oluyorlar. Bütün dünya onların etrafında dönüyor üzere davranıyorlar…

“Biz spor yaparken yalnızca kasları şişiriyorduk. Okumaya, eğitime vakit bulamıyorduk. Artık gençleri görüyorum, eğitime de spora da tartı veriyorlar.”

“İşime odaklıyım şu ortalar, fakat epey talibim var inanılmaz. Paylaşılamayan bir bayan oldum. ömrümde bu kadar ilgi görmedim. Saplantılı insanlara da denk geldim.”

“38 yaşımdayım, bu biçimde ilgi alaka görmedim. İlgi gösterenleri aşikâr bir yaşı yok. Erkekler olgun bayandan hoşlanıyorlar galiba, yaş aldıkça talibim arttı.”

“tekrar evlenirim. Her insan bir değil. Etrafımda epey hoş beşerler da var. Taliplerim var, düzgün bir bağ olursa evlenebilirim. İnsan birtakım şeyleri paylaşmak istiyor.”