Merve Boluğur aşk orucunu bozdu! İşte yeni sevgilisi…

Tuncay

New member
Merve Boluğur ve Rika Cihangir’in sahibi Erkan Şen, evvelki akşam Güçlü AVM’den çıkarken objektiflere takıldı. Kol kola dolaşan ve keyiflerinin bir çok yerinde olduğu gözlenen çift, muhabirimizi görür görmez şaşkınlık yaşadı.

“ÇOK MUTLUYUZ”

Şimdilerde şarkıcılık mesleğiyle isminden kelam ettiren 34 yaşındaki hoş, “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusuna, “Birbirimizi tanıyoruz. Hoş bir diyaloğumuz var. Şu an hayli mutluyuz” karşılığını verdi.

Erkan Şen’e yöneltilen “Merve Hanım’ın kalbini nasıl çaldınız?” sorusu üzerine ortaya giren Boluğur, “Hava fazlaca soğuktu, montunu kaptım, hoş bir diyalogdayız” açıklamasını yaptı.

ELİNİ OMZUNA ATTI

Röportajın akabinde sevgiliyile birlikte araçlarına gerçek yürüyen iş beşerinin, elini Merve Boluğur’un omuzuna atması dikkatlerden kaçmadı.

“SANA ÇOK AŞIĞIM DİYEMEDİĞİM İÇİN PİŞMANIM”

YouTube’da kanal açtıktan daha sonra sürpriz biçimde müzik piyasasına atılacağını duyuran, toplumsal medya paylaşımlarıyla sıkça magazin gündemine gelen oyuncu, Acunn.com’dan Şebnem Ber’e verdiği röportajda dikkat çeken tabirler kullanmıştı.

Evlilik sana bakılırsa mi?

Bunu epey düşündüm. Galiba evlilik bana bakılırsa değil. Çok emin değilim lakin. Evlilik, düzgünce düşünerek tartarak yapılmalı. Hele ki anne olmak, hayli önemli bir karar.

Anne olmak ister misin?

kimi vakit hormonel olarak hissediyorum. Lakin bilmiyorum. Anneliğe fazlaca önemli bakıyorum. O çocuğa özgüven aşılamam fazlaca değerli. İstediğini yapmasını entegre etmem lazım. O sevgiyi hakikaten verebilmeliyim, ona vakit ayırabilmeliyim. Bilemiyorum. Annelik hayli sıkıntı bir şey.

Pişmanlıkların ne?

‘Sana epey aşığım’ demediğim için pişmanım. Aslında hislerimi muhakkak ederim ancak sözel tabirde ıstırap çekerim. örneğin aşkımı fotoğraf yaparak söz ederim, onun sevdiği bir şey çizerim. Lakin sözel olarak hiç ‘sana aşığım’ demedim ömrümde. Bunu diyemediğim için pişmanım. Lakin vakit içinde aştım sanırım. Köpeğim Çiko’nun gidişi bana büyük bir hayat dersi oldu. Onun için her gün ağlıyorum. Geceleri kalkıp mezarlığına gidiyorum. Dışarıdan rahat biri üzere gözüksem de, sahiden duygusal bağ kurduklarıma karşı derin bir tarafım var. Onları fazlaca özel bir yere koyarım.

Merve Boluğur karşısındaki erkekte ne üzere özellikler arar? Kalbini çalmak isteyen biri ne yapmalı?

Öncelikle heyecan duymalıyım. O tutku ve çekim hayli kıymetli. Cinsel çekim de bunun ortasında. Adamı istemeliyim, istek edebilmeliyim. Ardından de varlığını hissettirmesi lazım. Her durumda yanımda olabilmeli. Bir telefon ettiğimde koşa koşa gelmeli.

Kumral erkeklere karşı takıntın devam ediyor mu?

Evet, ediyor. Kumrallara yükseğim. ‘Grinin Elli Tonu’ndaki adamı epeyce beğeniyorum. Başımdaki kumral. Baya beğenilen bir adam. Josh Hartnett’ı da fazlaca beğenirim. Türkiye’de beğendiğim güzel kumrallar da var lakin onlar bende kalsın.

Oyunculuk bitti mi, devam etmeyecek misin?

Aslında oyunculukla ilgili birikimimi bu işe aktaracağım. Kendi çekeceğim klipte bağımsız olacağım. Tüm hünerlerimi göstereceğim. örneğin bana Youtube görüntülerinde ‘makyajın yok’ deniyor. Evet, yok. Konutun ortasında sıfır makyaj geziyorum. Bu özgürlüğü özlemişim.

Sesini beğenir misin?

Kendimce düzgün bir sesim var. Şu an epeyce ayrıntısını paylaşmak istemesem de, harekete geçme vakti geldi artık. 2022’de benden bir müzik gelecek. Önceliğim klibi çekmek. Asıl heyecan duyduğum da bu. Estetik tarafım devasa yükseklikte.