LGS mayıs ayı örnek soruları 2021 yayınlandı! Sözel ve sayısal LGS Mayıs 2021 örnek soruları ekranı

celikci

New member
LGS mayıs ayı örnek soruları 2021 yayınlandı! Sözel ve sayısal LGS Mayıs 2021 örnek soruları ekranı
Mayıs ayı LGS örnek soruları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlandı. Twitter hesabından açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 2021 LGS mayıs ayı örnek sorularının sözel ve sayısal grupları için Erişime açıldığını duyurdu. 2021 mayıs ayı LGS sözel ve sayısal örnek soruları haberimizde… 2021 LGS Mayıs ayı sözel sayısal örnek sorularıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından LGS’ye hazırlanan öğrenciler için her ay yayınlanan örnek sorular Mayıs 2021 içinde yayınlandı. Twitter hesabından bir açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk şu ifadeleri kullandı; "LGS’ye hazırlık sürecinde Mayıs ayı örnek sorularıyla öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Örnek sorularımızı? http://meb.ai/vw48Bq’de erişime açtık. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum, daima sizinleyiz gençler..." LGS MAYIS AYI SAYISAL ÖRNEK SORULARI İÇİN TIKLAYINIZ! LGS MAYIS AYI SÖZEL ÖRNEK SORULARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ALINTIDIR