Kourtney Kardashian ile Travis Barker’ın evlilik sonucu Shanna Moakler’ı kızdırdı

Tuncay

New member
Kardashian ailesi bir müddetdir Kim Kardashian ile Kanye West’in biten bağlarıyla gündemdeyken, ailenin öteki bireylerinden Kourtney Kardashian (41) ise bu yılın başından beri aşk yaşadığı sevgilisiTravis Barker (46) ile evlenmeye hazırlanıyor.

Blink-182 isimli müzik kümesinin davulcusu olarak şöhrete kavuşan Barker’ın geçtiğimiz hafta sonu Kaliforniya’nın Montecito kentinde Kardashian’a evlenme teklifi ettiği ortaya çıkmıştı.

KUMSALDA ‘EVET’ DEDİ

Travis Baker, kumsalda özel bir dekorasyon yaptırararak, kırmızı güller ve beyaz mumların içinde, Kourtney Kardashian’a evlilik teklifinde bulunmuştu. Reality show yıldızı, sevgilisinin teklifine “Evet” cevabını vermişti. Çift, o anları toplumsal medya hesaplarından yayınlamıştı.

Kourtney Kardashian ile Travis Baker, sonrasındasında aile içinde kutlama yapmak için bir akşam yemeği düzenlemişti. Kim Kardashian, ablasının bu özel gününden kareleri takipçileriyle paylaşmıştı. Kourtney’in tektaşı da paylaşılan fotoğraflar içindeydı.

ESKİ EŞTEN MANİDAR PAYLAŞIM

Fakat Kourtney Kardashian ile Travis Barker’ın evlilik sonucu ünlü müzisyenin eski eşi Shanna Moakler’ı kızdırdı. Instagram hesabından manidar bir paylaşımda bulunan Moakler, “Ruhsal bakım için süreksiz müddet kapalıyız.” diye yazdı. Ünlü modelin bu bildirisi, eski eşinin Kardashian ile nişanlanmasına duyduğu reaksiyonun bir tabiri olarak yorumlandı.

“BEN ONA FAZLA GELİYORUM”

Shanna Moakler, her ne kadar yollarını ayırmalarının üzerinden oldukça bir vakit geçmiş olsa da Travis Barker ile Kourtney Kardashian’ın ilgisini yermek için hiç bir fırsatı kaçırmamıştı. Moakler, geçtiğimiz mayıs ayında People Mecmuası’na verdiği röportajında kendisinin, Barker için “fazla” olduğunu belirtmişti.

46 yaşındaki model, eski eşi ile Kourtney Kardashian’ın durmadan birbirlerine sarılıp öpüşmelerini de “tuhaf” diye nitelendirip alay etmişti.

“YUVAMI KOURTNEY’İN KARDEŞİ YIKTI!”

Shanna Moakler, işi bir adım daha ileri gdolayıp, Travis Barker’dan boşanmasına niye olarak da Kourtney Kardashian’ın kardeşi Kim’i göstermişti.

Argümana bakılırsa; Kim Kardashian ile Travis Barker, 2000’lerin başında tanıştılar. O sırada Kim, bugünkü kadar tanınmıyordu ve Paris Hilton’un asistanlığını yapıyordu.

Barker, 2015 yılında yayınlanan ‘Can I Say: Living Large, Cheating Death, and Drums, Drums, Drums’ isimli kitabında Kim Kardashian’dan hoşlandığını ancak onunla ortalarında rastgele bir şey geçmediğini anlatmıştı.

“ONLARIN ALAKASI OLDUĞUNU GÖZLERİMLE GÖRDÜM”

Yuvasının Kardashian ailesinin bir üyesi tarafınca yıkıldığını sav eden Shanna Moakler ise evliliğinin bitmesine niye olarak Travis Barker’ın Kim Kardashian ile yaşadığı kaçamağı göstermişti. “Travis’ten boşandım zira onları gördüm. Onların o periyotta bir bağ yaşadığını gördüm” demişti.

O DA SEVİNMEDİ

Öte yandan Travis Barker ile Kourtney Kardashian’ın nişanlanmasından; Kourtney’in eski sevgilisi ve çocuklarının babası Scott Disick de keyifli olmadı. Page Six’in haberine nazaran; yollarını oldukçatan ayırmış olmalarına karşın Kardashian’ın nişanlanması, eski sevgiliyi çılgına çevirdi. bir müddetdir birlikte olduğu Amalia Hamlin ile ilgisi sona eren Scott Disick’in Kourtney Kardashian’dan gelen nişan haberinden daha sonra daha fazla üzüldüğü ileri sürüldü.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM/ BACKGRID USA/ SPLASH NEWS