Kerimcan Durmaz’dan Selin Ciğerci’ye sert sözler

celikci

New member
Kerimcan Durmaz’dan Selin Ciğerci’ye sert sözler
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın yayınladığı videoda Selin Ciğerci ile ilgili kullandığı sert ifadeler magazin gündeminde yerini aldı. Son yayınladığı videosunda bir dönem ayrılmaz ikili olan ancak şimdilerde küslükleri devam eden Selin Ciğerci hakkında yorumlarda bulunan Kerimcan Durmaz, ‘Ben ona destek olurken o bana köstek oldu’ dedi. Takipçilerinin Sorularını CevapladıBir süredir Amerika’da yaşamını sürdüren sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, YouTube kanalından yayınladığı son videosunda takipçilerinin sorularına yanıt verdi. Ünlü fenomen bir dönem sürekli yan yana olduğu Selin Ciğerci hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. ‘Hayatımdan Kalıcı Olarak Çıktı’Takipçilerinden gelen sorulara tek tek yanıt veren Durmaz, ‘Keşke tanımasaydım dediğin, bir daha asla görüşmeyeceğin birisi var mı?’ şeklindeki soruya ‘Selin Ciğerci’ diyerek yanıt verdi. Bu soru karşısında aklına ilk olarak Selin Ciğerci’nin geldiğini ve kendisinin bir arkadaşın bir arkadaşa yapmaması gereken şeyleri yaptığını söyledi. ‘Ben ona destek oldum, o bana köstek’ diyen Kerimcan Durmaz, ilk kez bu konu hakkında bu kadar açık konuştu. Selin Ciğerci’den Yanıt GelmediÜnlü sosyal medya fenomeni ve iş kadını Selin Ciğerci ise eskiden yediği içtiği ayrı gitmeyen Kerimcan Durmaz’ın yaptığı bu açıklamalara henüz bir cevap vermedi. Kerimcan Durmaz Kimdir?2 Kasım 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kerimcan Durmaz, makyör, DJ ve sosyal medya fenomenidir.2015 yılında Periscope ve Snapchat’te paylaşım yaparak ün kazanan Durmaz, internet fenomeni haline geldi.

ALINTIDIR