Kerem Bürsin: Bence olağanüstü biriyim

Tuncay

New member
Final yapan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin setinde tanıştığı Hande Erçel ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Kerem Bürsin, ALEM mecmuasına çarğıcı açıklamalarda bulundu.

“EĞLENMEK GÜZEL”

Güzel oyuncu, her vakit müspet kalıp kalamadığı sorulduğunda, “Hep bu biçimde değilim ancak olmaya çalışıyorum. Meseleler, sorunlar senin haricindeysa yaşadığın anın keyfini çıkarmak lazım. Konutta de gülmeyi, güldürmeyi epey seviyorum. Eğlenmek güzel” cevabını verdi.

“ONLARLA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

HeforShe Türkiye’nin sözcüsü olan Bürsin, “Onlarla çalıştığım için epey memnunum. Dünya çapında bir sorun olan toplumsal cinsiyete dayalı ayrımcılık ve eşitsizliğe epeyce gerçek bir yerden baktıklarını düşünüyorum. HeForShe 2014 yılında başladı, 2015 yılında ise Türkiye’ye geldi. Türkiye’ye geldiğinde de reklam sinemasında yer almıştım. Çok uzun yıllardır yakın ilişkideyiz” dedi.

“BÖYLE BİR BEŞERLE BU KADAR VAKİT GEÇİRMEK İSTİYOR MUYUM?”

Kerem Bürsin, “Bir proje sunulduğunda kendisini neyin heyecanlandırdığı sorulduğunda, “O projenin dünyası ve natürel ki karakter benim için fazlaca değerli. Karakteri şahsi bir yerden tahlil ediyorum. Ben bu biçimde bir beşerle bu kadar vakit geçirmek istiyor muyum? Zira olaya yeni bir bağa başlıyormuşum üzere bakıyorum” tabirlerini kullandı.

“TAMAMEN FİLTRESİZ VE DOĞAL OLMAK ÖNEMLİ”

İlgi içerisinde nasıl biri olduğu sorusu yöneltilen 34 yaşındaki oyuncu, “Bence mükemmel biriyim (gülüyor). Latife bir yana gerçekçi biriyim. Bir bağlantıda kimsenin kısıtlanmaması ve karşısındakini değiştirmeye çalışmaması gerekiyor. Biriyle birlikte bir bağa başladıysan büsbütün filtresiz ve doğal olmak değerli yoksa sağlıklı bir yol olmaz diye düşünüyorum” biçiminde konuştu.

“GENÇ BABA OLMAYI İSTİYORDUM”

Kerem Bürsin, “Baba olma hayaliniz var mı?” sorusunu, “Var lakin galiba yaşlandım üzere hissediyorum zira ben daima genç baba olmayı istiyordum. Hem istiyorum birebir vakitte büyük bir sorumluluk” halinde cevapladı.

“SOSYAL MEDYAYI GERÇEKÇİ BİR BİÇİMDE KULLANDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM”

Ünlü oyuncu, kendisini toplumsal medyada nasıl konumlandırdığı hakkında, “Sosyal medyayı gerçekçi bir biçimde kullandığımı düşünüyorum. Modumda değilsem rastgele bir şey paylaşmak gelmiyor içimden. Toplumsal medya aracılığıyla arkadaşlarımı ve local projeleri desteklemeyi seviyorum” açıklamasını yaptı.

“SAYGISIZLIĞA TAHAMMÜLÜM YOK”

Hayatta asla affedemeyeceği şeyin saygısızlık olduğunu vurgulayan Bürsin, “Saygısızlığa tahammülüm yok. Bu yalnızca bana karşı olmak zorunda değil rastgele birine yapıldığında da tahammül edemiyorum zira o kişinin karakteriyle ilgili fazlaca şey söylüyor” dedi.