Kanserle gayret eden müzikçi Şimal’den korkutan haber

Tuncay

New member
bir müddetdir göğüs kanseri ile çaba eden müzikçi Şimal, toplumsal medya hesabından kanser olduğunu duyurmuş ve kemoterapiye başladığını söylemişti.

“SANIRIM KURTULDUM”

Sevenlerinin dayanağıyla güç günleri atlatan Şimal, kitlelerden kurtulmuştu. İki hafta evvel toplumsal medya hesabından hoş haberi duyuran ünlü müzikçi gözyaşları ortasında başındaki peruğu çıkartıp “artık kurtuldum” demişti.

Şimal yaptığı açıklamada, “O kadar memnunum ki test neticelerim geldi. Hiç kitlem kalmamış o kadar memnunum ki… Sanırım kurtuldum. Dua eden herkese teşekkür ederim. Bugün benim doğum günüm, fazlaca memnunum. Sırada ameliyatım var. İlaçlardan daha sonra ameliyat tarihim belirlenecek” tabirlerini kullanmıştı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Snob Magazin’in haberine bakılırsa; Bodrum ve Çeşme’de bugün ve yarın iki başka konser vermesi beklenen sanatkarın ansızın bedellerinin düşmesi üzerine müdahale edildi.

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Menajeri Esat Kaba, hastane tabiplerinin Şimal’in sıhhat durumunun stabil olduğunu ve bir süre dinlenmesi gerektiğini dediğinin altını çizdi.

TOPLUMSAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Toplumsal medya hesabından da uzun bir süre daha sonra bu kadar yol yaptığını ve vücudunun hala yorgun olduğunu söyleyen Şimal, dinlenmesi gerektiğini lisana getirdi.

Müzikçi, Instagram’ın öykü kısmından yaptığı son paylaşımında ise Panik olmayın ne olur. Düzgünüm, daha da güzel olacağım” sözlerini kullandı.

“ÖNEMSEMEDİM, ÖTELEDİM”

Genç müzikçi, berbat haberi bu biçimde duyurmuştu: “Sevgili dostlarım… İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve o önemsemediğim kitleye göğüs kanseri teşhisi konuldu. Kendine hayli düzgün bakan ve vücudunu seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki vücudumuzun verdiği alarmlara hassas olmakmış kendini sevmek…”

“Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime fazlaca kızgınım zatenız . birebir vakitte benim için en kıymetli şeyi erteledim SIHHATİMİ ! Her ne kadar bu konularda şuurlu olduğumuzu düşünsek de kimi vakit kimi şeyleri erteleyebiliyormuşuz.”

“Tüm bayanlarımız vaktinde tedbir almak ve erken teşhis için evvel kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim üzere yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu basamakların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve hoş günlerde müziklerimizi daima birlikte söyleyeceğiz. Dualarınızı eksik etmeyin. Sizleri epeyce seviyorum.”