Jennifer Lopez’den sevgilisi Ben Affleck’e destek!

Tuncay

New member
Jennifer Lopez (52) ile nikah masasına oturması beklenen aktör Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde 2005-2018 yılları içinde evli kaldığı Jennifer Garner ile beraberliği hakkında yaptığı açıklamalar niçiniyle tenkitlerin amacı olmuştu.

ESKİ EŞİNİ SUÇLAMIŞTI

Aflleck, alkol bağımlılığının makûs giden evliliğinden kaynaklandığını söylemiş ve çocuklarının annesi Garner’ı suçlamıştı. Lakin ünlü yıldızın kelamları, Hollywood tarihinin en acımasız açıklaması olarak değerlendirilmişti.

“ACIMASIZLIKTA HUDUT TANIMIYOR”

Toplumsal medyada ve biroldukca magazin sayfasında; Affleck için “Yaşadığı bir zayıflığı eski karısına yükleyen bir kaçak!”, “Narsistik bir canavar…”, “Acımasızlıkta hudut tanımıyor!” biçiminde yorumlar yapılmıştı. Hatta Pagesix’de yer alan habere göre; ikili yakın bir kaynak, açıklamalardan Jennifer Lopez’in de üzgün olduğunu söylemişti.

‘LOPEZ SİNİRLENDİ’ TEZİ

İkili yakın kaynak, “Lopez sonlandı. Onunla çıktığı için bu işin içine giriyor. Buna sürüklenmek istemiyor. Ayrıyeten Jennifer Garner ile de tanıştı. Onu ve Ben’in çocuklarını tanımaya çalışıyor” sözlerini kullanmıştı.

ÜNLÜ MÜZİKÇİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Tüm bu savların akabinde sessizliğini bozan müzikçi, Affleck’e kızgın olduğu tarafındaki haberler için “sıradançe yanlışsız değil” dedi. Lopez, “Ben’e bir baba, eş-ebeveyn ve insan olarak bundan daha fazla hürmet duyamazdım. Ben bu biçimde hissetmiyorum” diye konuştu.

AFFLECK NELER SÖYLEMİŞTİ?

2015’te boşandığı Jennifer Garner ile evliliğinden; Violet (15), Seraphina (12) ve Samuel (9) isimlerinde üç çocuğu bulunan Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde Howard Stern’in sohbet programına konuk olmuştu.

Kendisi üzere oyuncu Garner ile evliliğini kıymetlendiren Ben Affleck, “Muhtemelen birbirimizin boğazına sarılarak bağımızı bitirdik. Ayrılmasaydık ben hala alkol bağımlısı olurdum” sözlerini kullanmıştı. Akabinde şu kelamları söylemişti:

‘İÇİP İÇİP KANEPEDE UYUYAKALIYORDUM’

“Çünkü bu evlilikte kendimi tuzağa düşürülmüş, kapana kısılmış hissediyordum. Daima olarak ‘Ayrılamam, zira çocuklarım var. Lakin memnun değilim, ne yapmalıyım?’ diye soruyordum. Yaptığım şey bir şişe alkollü içki tüketmek ve sonunda kanepede uyuyakalmaktı.”

‘ÇABALADIK, ÇABALADIK, ÇABALADIK’

Jennifer Garner ile kendisinin, evliliklerinin sürmesi için tekraren efor harcadığından da bahseden oyuncu, “Çabaladık, çabaladık, çabaladık… Zira çocuklarımız vardı. Fakat ikimiz de bu durumun çocuklarımıza düzgün bir evlilik örneği sunmadığını hissediyorduk” biçiminde konuşmuştu.

FOTOĞRAFLAR: AVALON/ SPLASH NEWS/ INSTAGRAM/ MEGA NEWS AGENCY