Jennifer Lopez-Ben Affleck çiftinden dudak dudağa poz

Tuncay

New member
Jennifer Lopez (52) ile Alex Rodriguez, yaklaşık üç ay evvel yaptıkları ortak açıklama ile ilgilerinin noktaladıklarını duyurmuştu. Lopez, bu ayrılıktan kısa bir süre daha sonra da 17 yıl evvel aşk yaşadığı aktör Ben Affleck’e (48) geri dönmüştü.

EVLİLİK TEKLİFİ ARGÜMANI

Aşkları doludizgin süren çiftten Lopez, dün 52. yaşına girdi. Sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde doğum gününü kutlayan ünlü müzikçinin, Ben Affleck’ten evlilik teklifi aldığı tez edildi.

BİRİNCİ KERE PAYLAŞTI

Sevgilisinin teklifine ‘evet’ cevabını verdiği konuşulan Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaştı. Eski aşkıyla bir daha bir ortaya geldikten daha sonra birinci defa bir arada fotoğraflarını paylaşan Lopez’in bu hareketi evlilik dedikodularını daha da güçlendirdi.

“BIRAKTIKLARI YERDEN DEVAM EDİYORLAR”

OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu sefer Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Tıpkı isim, “Teknik olarak bu yeni bir bağ üzere görünebilir lakin onlar yıllar evvel bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar” sözlerini kullanmıştı. Öbür bir kaynak ise ünlü aktörün, evlilik teklifi için hazırlık yaptığını söylemişti.

AŞK YUVASI ARIYOR

Öte yandan Jennifer Lopez, sevgilisiyle yeni ömrü için mesken arayışına girmişti. Müzikçi, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ın en beğenilen semtlerinden birinde çabucak hemen inşaatı süren bir malikaneyi gezerken objektiflere yansımıştı.

Bel Air’deki bir konuta giren Jennifer Lopez, merdivene tırmanarak konutun çatısında çıkmıştı. Rahat ve spor kıyafetler tercih ettiği görülen Lopez, gorevlilerle birlikte etrafı incelemişti. Dünyaca ünlü yıldız, uzun mühlet çatıda kaldıktan daha sonra alt katı gezmek için merdivenlerden aşağı inmişti.

BAŞ BAŞA TATİLE ÇIKTILAR

Bir periyot ‘Bennifer’ olarak anılan ve 17 yıl daha sonra bir daha bir ortaya gelen Lopez ile Affleck, geçtiğimiz ay Montana’da tatil yapmıştı. İki çocuk annesi Lopez ve Affleck, birkaç günlük kaçamak daha sonrası Los Angeles’e geri dönmüştü.

Arabalarıyla seyir halindeyken objektiflere takılan ikiliden Ben Affleck’in sürücü koltuğunda, Jennifer Lopez’in de onun çabucak yanında oturduğu görülmüştü.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA/ SPLASH NEWS/ INSTAGRAM