İzzet Yıldızhan: İsterlerse sahneye çıplak çıksınlar!

Tuncay

New member
Son devirde açıklamalarıyla gündemden düşmeyen İzzet Yıldızhan, evvelki akşam Kıbrıs Concorde Luxury Resort Otel’de sahneye çıktı. Ünlü türkücü, konser öncesi gazetecilerle bir ortaya gelerek, sorulara yanıt verdi.

Bir röportajında lisana getirdiği “Sahne adabı denilen bir şey var. Donla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!” söylemi hatırlatılan Yıldızhan, o kelamlarına açıklık getirdi.

“KENDİ GÖRÜŞÜMÜ SÖZ ETTİM”

Ünlü isim, “O röportajdan daha sonra aldığım bildirinin, telefonun haddi hesabı yok. Muhakkak ki biroldukca insanın hislerine tercüman olmuşum ancak ben orada kendi görüşümü tabir ettim. Birtakım kendini bilmezler mevzuyu alakasız yerlere getirdiler. Natürel onlarda kendi tanıtımını yapacaklar diye fırsat bildiler benim söylemimi. İsterse çıplak çıksınlar. Ben kendi fikrimi paylaştım sadece” dedi.

“KİMSE BANA İFTİRA ATAMAZ”

Hakkında çıkan olumsuz taraftaki haberler hakkında da konuşan Yıldızhan, “Kendini bilmez insanların üzerine attıkları iftiraları karşılıksız bırakmayacağım söylemiştim. Şunu da belirtmek isterim ki; benim beraat edip, hatasız bulunduğum bir davadan kimse bana iftira atamaz. Avukat ordusuyla bunların hepsinin hesabını adalet makamlarında soracağım. O denli yok iftira at, kenarı çekil! Bedel ödeyeceksiniz!” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Hadise, Gülşen ve Hande Yener konserlerindeki performansından hayli tercih ettiği kostümler gündem olmaya devam ederken, İzzet Yıldızhan, bayan sanatkarların sahne kıyafetleri için “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize hürmet duyurun. Külotla, mayoyla sahneye çıkmasınlar” demişti.

Yaptığı açıklamalar niçiniyle reaksiyon çeken ünlü türkücü, akabinde kendisine edilen hakaretlere isyan etmişti. Ünlü isim, “Bazı bayan meslektaşlarımın sahne kostümlerine ait hakaret içermeyen görüşlerimi paylaşmıştım. Fakat kimi TV kanallarında mesleği gazetecilik olmayan şahısların fütursuz ve mesnetsiz suçlamalarına maruz kaldım! Reyting uğruna kamuoyunu yanıltmaya çalıştılar. Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım. Bu mevzuda şahsıma ve aileme yönelik hakaret ve aşağılama içeren haber ve yorumlara karşı tüzel süreci başlatmış olduğumı söylemek isterim” demişti.

“AİLEME HAKARET EDİYORLAR”

ondan sonrasında RTÜK Lideri Ebubekir Şahin’e seslenen Yıldızhan, “Kimse, insanlara kolaylıkla bu kadar hakaret etmemeli. Benim aileme ve anneme hakaret ediyorlar. Ailem hayli sıkıldı ve üzüldü. Gazetecilik bu mu? Benim hakkımı savunmanız gerekiyor. Lütfen gereğini yapın Sayın RTÜK Lideri ve bedelli üyeleri…” tabirlerini kullanmıştı.