İzmir’de mermer cilasını su sanıp içince ölen hanımın o şişeyle fotoğrafı ortaya çıktı

erkan_623

New member
İzmir’de çalıştığı otelde su sandığı mermer cilası içince hayatını kaybeden halkla bağlantılar bakılırsavlisi 30 yaşındaki Özde Çivici’nin hastanedeyken kardeşi Eda Çivici ile çekilen son fotoğrafına ulaşıldı. Fotoğrafta Eda Çivici bir elinde ablası Özde Çivici’nin içerek vefatına niye olan ortasında mermer sıvısı bulunan pet şişeyi tutarken, bir eliyle de serumu tutarken görülüyor.

SON FOTOĞRAFIMIZMIŞ ÜZERE

Ablasının dakikalar daha sonra öleceğinden habersiz son fotoğrafı çektiren Eda Çivici, “Bu bizim son fotoğrafımızmış ablam. 27 Aralık 2021 anısına. Seni daima fazlaca hayli oldukca hayli seviyorum. Yeterli ki benim ablamsın ve güzel ki varsın. Yeni birinci her şeyi sana anlatacağım. bir daha seninle dertleşeceğim. Biz bu fotoğrafı çekilirken seninle daha sonrasında kahve içmeyi düşünüyorduk. Anısı kalsın dedik. Artık sen anım, anım oldum. Seni seviyorum meleğim daima benimlesin” kelamlarıyla hislerini özetledi.

VEFATINA niye OLAN ŞİŞEYLE POZ VERMİŞ

İzmir’in Selçuk ilçesinde 27 Aralık Pazartesi günü çalıştığı otelde su sandığı mermer cilasını içince hayatını kaybeden halkla ilgiler nazaranvlisi Özde Çivici’nin (30), hastanedeyken kardeşi Eda Çivici ile çekilen son fotoğrafına ulaşıldı. Eda Çivici’nin, bir elinde ablasının vefatına niye olan, ortasında mermer sıvısı bulunan pet şişeyi, bir eliyle de serumu tutarken görülen fotoğrafta, Özde Çivici’nin ne kadar bitkin olduğu gözlerinden anlaşılıyor.

Fotoğrafdaki başka isim olan kardeşi Eda Çivici, “Bu bizim son fotoğrafımızmış ablam. 27 Aralık 2021 anısına. Seni daima epeyce hayli epey fazlaca seviyorum. Yeterli ki benim ablamsın ve yeterli ki varsın. Yeni birinci her şeyi sana anlatacağım. bir daha seninle dertleşeceğim. Biz bu fotoğrafı çekilirken seninle daha sonrasında kahve içmeyi düşünüyorduk. Anısı kalsın dedik. Artık sen anım, anım oldum. Seni seviyorum meleğim daima benimlesin” kelamlarıyla hislerini özetledi.

Koreograf Hülya Akıllı (36), “10 yıllık arkadaştık. Tıpkı deri firmasında birlikte modellik yapmıştık. Hayalleri olan ve hayat dolu bir tanesiydi. 2013’te büyük bir trafik kazası geçirmişti. Nişanlısı Tahsin Çetinçelik o kazada öldü. Özde de büyük yaralarla kurtuldu. daha sonrasında hayata tutundu. Çok hayal kırıklıkları oldu.

3-4 YUDUM İÇMİŞ TADINDAN ANLAYAMAMIŞ

“Dünya hoşu bir kızdı. Mermer cilasından 3-4 yudum içmiş. Tadından anlayamamış. İçtikten daha sonra fark etmiş. Hatta birinci başta arkadaşları hastaneye götürmek isteyince, ‘gerek yok’ deyip, gülerek dalga geçmiş. daha sonra kusunca hastaneye götürmüşler.”

MEVTİNDE İHMAL var ise ORTAYA ÇIKSIN

Tezgahtar Yonca Özbilen (45), “Aramızda 15 yaş farkı var. Hem kızım, hem arkadaşım, hem dostumdu. Vefatından iki gün evvel konuşmuştuk. Cıvıl cıvıl hayat dolu bir insandı. Evlenip, yuva kurmak, ileride kendine ilişkin bir restoranı işletmek istiyordu. Kız kardeşinin anlattığına göre, olaydan evvel odasına suyunu bırakmış. sonrasındasında gelen bir kümesi karşılamış. Döndüğünde de masadaki suyu alıp içmiş. Sıvının mermer cilası olduğunu hissetmemiş. Tadı ve manzarası su ile benzerlik gösteren bir sıvıymış. Mevtinde ihmal var ise ortaya çıksın.”

HAYAT DOLUYDU

Özde Çivici’nin arkadaşı Özel Güvenlik İş Sendikası Ege Bölge Lideri Deniz Karadağ da arkadaşını anlattı. Karadağ Özde Çivici’yi şu sözlerle anlattı; “2 hafta evvel, çalıştığı otelde çay içip sohbet ettik. Özde hayat dolu, etrafında sevilen sayılan bir insandı. Kendinle barışıktı. İnsanları keyifli etmeye çalışırdı. Vefatında ihmal var. Öğrencimin pisipisine ölmesine fazlaca üzüldüm. Takipçisi olacağım” dedi.

KAYNAK: SABAH