İrem Derici: Zekamla insan öldürme potansiyeline sahibim!

Tuncay

New member
34 yaşındaki Ünlü müzikçi İrem Derici, geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir kuaförde bakımdaydı. Basın mensuplarını fark edince cama çıkan Derici, “Bu yılın son balkon konuşmasını gerçekleştiriyorum. Tıpkı balkonda üç ayda bir periyodik aralıklarla konuşuyorum” esprisini yaptı.

Derici, “Bu yılın son balkon konuşması mı olacak?” kelamlarına “Yarın gece de çıkacağım. Sapıtacağım bu ortalar. Tetikte olun. Her gün çalışıyorum ya, kafayı yiyeceğim” cevabını verdi.

“HAYATIMIN EN DÜZGÜN YILIYDI”

2021 yılının kendisi ismine hayli düzgün geçtiğini söz eden İrem Derici, “Bu yıl epeyce uygun geçti. Haftada en az 3-4 konser verdim. Çok yeterli tatil yaptım. Çeşme’nin altını üstüne getirdim. Sevdim, sevildim. Yedim, içtim, gezdim. hayatımın en yeterli yılıydı. 2022 demek ki makus geçecek. Yeni yılı Konya’da bir otelde karşılayacağım. Bir gün evvel de Elazığ’dayım. Her an tetikte olun.” dedi.

İrem Derici, son devirde epey konuşulan sahne kıyafetleri ile ilgili de yorumda bulundu. Sanatkarların sahne kıyafetlerine karışılmaması gerektiğini söyleyen Derici, şu biçimde konuştu:

“Kim ne istiyorsa onu giysin. Mart ayında 35 yaşıma gireceğim. Ocakta mecnun üzere spora başlayacağım. Bir beden yapayım donla çıkacağım sahneye. Kim ne diyorsa desin, hiç de umurumda değil. Bu sene en büyük hırsım kas yapmak. Alacaksın kaşarı rendeleyeceksin karnımda. O denli bir kas yapacağım.”

‘BOT DİNLEYİCİ’ ARGÜMANINDA BULUNMUŞTU

Müzikçi, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada bot dinleyicilerle müziklerin izlenme ve dinlenme oranlarının arttırıldığı istikametinde savda bulunmuştu.

Kimi haber siteleri kişinin Tuğba Yurt olduğu tez etmişti. Derici, bunun sorulması üzerine “Ben isim vermedim. İsim de vermeyeceğim. Yılın son günü beni niye polemiğe sokuyorsunuz? Girmem polemiğe falan” tabirlerini kullandı.

Uydurma takipçi sayılarının olduğunu söyleyen Derici, “Bir site var. Gir oraya kullanıcı ismini yaz. Kim ne almış hepsini gör. 200K iken bir sabah uyanıyoruz 1 milyon takipçi olmuş. Memleket işi gücü bıraktı seni takip etti, kimse salak değil yani. Şurada yürürken kaç kişi ile selfie çekiliyorsun ona bakarım” dedi.

“BENDEN ZEKİ KAÇ KİŞİ GÖRDÜNÜZ?”

İrem Derici, son alarak “Sanat topluluğunda polemiği girmekten korktuğunuz bir isim var mı?” sorusuna “Benden zeki kaç kişi gördünüz? Konuşarak zekamla insanı öldürebilme potansiyeline sahibim” diye karşılık verdi.