İkiz bebek bekleyen Seray Sever’den karnı burnunda yeni poz!

Tuncay

New member
2018 yılında Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever’in bebek hasreti son bulmuş, şimdilerde Bodrum’da hayatını sürdüren sanatçı gebe olduğunu duyurmuştu.

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever, hamilelik sürecini Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü sunucu, son olarak ayna karşısında çektiği fotoğrafı yayınladı.

İkizlerinin süratle büyüdüğünü lisana getiren Seray Sever, “Dualarınızla 5 ayı tamamladık” dedi. Seray Sever’e dostlarından ve takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı. Hoş sunucuya “Şimdiye kadar gördüğümüz en hoş fotoğrafın” yorumları yapıldı.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Geçtiğimiz haftalarda kardeşi Soner Sever ile fotoğrafını paylaşan Sever, “Kendisi can kesimim kardeşim olur. Birfazlaca yerde ‘eşi’ diye yazılmaktan muzdarip. Bizde şimdilik her şey yolunda epey şükür. Ne olur sıhhatinize dikkat edin, maskesiz çıkmayın. Resmen Bodrum’da kendimi konuta kapattım, epeyce az bireyle temastayım ve ful sağlıklı vitaminli beslenme uğraşındayım. Allah tüm hastalara acil şifalar versin. Bilhassa anne adayları, bağışıklık sistemleri düşük olduğundan bu süreçte, dikkat dikkat dikkat! Allah’ım korusun” notunu düştü.

“DUYULSUN İSTEMİYORDUM LAKİN DUYULDU”

Bebek sevincini canlı yayında paylaşan Seray Sever, “Çok emek verdik, çabaladık. Tam annemin gebe kaldığı yaşta gebe kaldım. Tabiplerle görüştüm, birtakım süreçlerden geçtim. Çok dua ettik, Allah da nasip etti. Çok başındayız, duyulsun istemiyordum lakin duyuldu. Bizimkisi planlı bir müddetçti, Allah dualarımızı kabul etti. Daima ikiz bebek istiyordum. Allah şu ana kadar gönlümüze nazaran verdi” sözlerini kullanmıştı.

48 yaşındaki sunucu, “Şimdi bebeklere konsantreyiz, değişik bir ruh haline girdik. Çok dikkatliyiz. Cinsiyetleri şu an kız görünüyor lakin ilerleyen süreçte ne olur bilemiyorum. Sekiz, dokuz sefer bebek için denedik ancak olmadı. Bedenim epey yoruldu. İki yıl orta vermiştim, kimi vakit bedeni rahat bırakmak lazım. Ümitsizliğe düştüğüm anlar da oldu ancak artık epeyce mutuyuz” demişti.

Sever, “Çok hoş bir hismiş, işime gücüme konsantre olduğun için fazlaca ertelemiştim bu etaba gelmek bile benim için epeyce değerli. Adaklarım vardı, onları yerine getireceğiz. Kızlarının birinin ismi Sofia, ötekinin daha belirli değil” sözlerini kullanmıştı.