Hülya Avşar: Instagram kullanan erkek bana göre değil!

Tuncay

New member
Son olarak ‘Masumiyet’ dizisinde rol alan, larkıcılık mesleğine devam eden Hülya Avşar, Tarabya’da yemek yediği yer çıkışında sevinçli haliyle dikkat çekerken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“BAŞIMA BİR İŞ AÇARSAM SİZİ GEBERTİRİM”

Gazetecilerin “Yanınızda ne vakit birini nazaranceğiz?” sorusuna ünlü oyuncu, “Benim için her şey kısmet. İstiyor muyum bilmiyorum, hayli memnunum. Lisan, din, ırk fark etmez heyecanlandırması yeter” karşılığını verdi.

Sanatçı, “3-5 yaş fark olur lakin epey fazla küçük biriyle olunca ileride keder yaratır. İleride kıskançlıklar başlar, ben kıskanırım yani. Bu ortalar bana aşk ömrümü epeyce soruyorsunuz. İleride başıma bir iş açarsam sizi gebertirim” diyerek, muhabirlere takılmayı da ihmal etmedi.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU CEVABI!

14 Şubat’ta “Sevgililer Günü Golf Turnuvası” notu ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun fotoğrafını paylaştığı hatırlatılan ünlü oyuncu, “Benim o kadar epeyce sevgilim var ki… Nitekim bütün gün sevgililerimle paylaşmaktan vakit nasıl geçti anlamadım. O kadar epeyce sevgilim var ki harem kurdum” diyerek, kahkaha attı.

“KÖTÜ NİYETLİ BİRİ DEĞİL”

Hülya Avşar, usta sanatçı Orhan Gencebay’ın sahne kıyafetleri açıklamasından dolayı toplumsal medyada reaksiyon çekmesi hakkında, “Bu çeşit şeylerin yapılmaması gereken tek kişi Orhan Gencebay’dır. Orhan Gencebay’ı kes, berbat niyetli hiç bir şey yapmaz bir daha de” tabirlerini kullandı.

“ERKELERE INSTAGRAM’I YAKIŞTIRAMIYORUM”

Ünlü sanatçı, “Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Erkeklere Instagram’ı yakıştırmıyorum, bana göre değil. Spor yapmayan beşerler da bana nazaran değil, toplumsal medyada vakit geçiren erkekler de bana göre değil. Onun için o biçim biri hiç olmaz” formunda konuştu.

“ÇOK PARA VERİLSE BİLE PLAJLARDA SAHNE ALMAM”

Muhabirlerin “Sahne seçiminiz var mı? ‘Bana dünyaları bile verseler bu sahnelere asla çıkmam’ üzere bir kuralınız var mı?” sorusuna Avşar, “Var doğal ki. İstedikleri kadar para versinler örneğin plajlarda falan asla sahne almam” yanıtını verdi.

“HÜLYA GEL, AİLE POZU VERELİM”

Bir periyoda damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, 8 yıl evli kaldıktan daha sonra 2005 yılında boşanmışlardı. Bu evliliklerinden Zehra isminde bir kızları olan ikili, boşandıktan daha sonra arkadaşlık bağlarını sürdürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi ve 24 yaşındaki kızları Zehra ile Tarabya’da görüntülenen Kaya Çilingiroğlu, “Hülya, gelin bir aile pozu verelim” sözlerini kullanmıştı.