Hazal Kaya’dan ‘Aşk-ı Memnu’ itirafı! ‘Çok güç hayat Nihal’inki’

Tuncay

New member
Son olarak ekranlara veda eden ‘Misafir’ isimli dizide rol alan Hazal Kaya, şimdilerde ‘Benden Ne olur’ sinemasıyla beyazperdede izleyici karşısına çıkıyor.

Onedio’nun YouTube kanalına konuk olan ve toplumsal medyadan gelen soruları yanıtlayan hoş oyuncu, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde hayat verdiği ‘Nihal’ karakteri hakkında konuştu.

“PARA VAR HUZUR YOK!”

‘Aşk-ı Memnu’yu daima izleyebileceğini ve gebeyken baştan sona izlediğini anlatan Hazal Kaya, bir hayranından gelen ”Canlandırdığınız Nihal karakterini sevmediğinizi söylemiştiniz. niçini neydi?” sorusunu yanıtladı.

Hoş oyuncu, “En son gebeyken diziyi izlediğimde bir şey tespit ettim. Nihal, yaşı itibariyle bara gitmek istiyor. ”Baban bunu duyarsa epeyce makûs olur” diyorlar. Ay babası onunla ilgili ne duyacak ki yani! Bara gidecek alt tarafı. Aile ortasında her şey fazlaca büyük yaşanıyor ve bu kızın gördüğü kimse yok” dedi.

Kaya, kelamlarına; “O meskende üst çıkıyor, aşağı iniyor, bahçeye gidiyor ve Behlül’ü görüp ona aşık oluyor. Kime aşık olacak ki bu kız başka! Gidemiyor ki bir yere… Çok güç hayat Nihal’inki ya… Para var huzur yok!” diye devam etti.

İKİ SENE SÜRDÜ

Ay Üretim imzalı Efsane dizi ‘Aşk-ı Memnu’ 2008 yılında yayın ömrüne başlamış, 2010 yılında mükemmel bir finalle ekranlara veda etmişti.

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yol, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin yer aldığı dizinin final kısmı, en yüksek izlenme oranına sahip yerli dizilerinden biri olarak tarihe geçmişti.

“BAKTIKÇA ÖZLÜYORUM”

Geçtiğimiz mayıs ayında Hazal Kaya, dizinin set fotoğrafçısı Şinasi Serçe’nin yıllar evvel çektiği kareyi takipçileriyle paylaşmıştı. Oyuncu, gönderisine; şu notu düşmüştü:

“Dünden beri bu fotoğrafa bakıp duruyorum. Ufacıktım. Çok sıkıntı geliyordu bir sürü şey, keyfini çıkarabileceklerimin birçoklarını kaçırdım galiba bu yüzden… Neler öğrendim, epey zorlandım, yoruldum lakin daima epeyce sevdim. Yalnızca fotoğraftaki şahanelikleri değil, oraya ilişkin herkesi ve her şeyi.Çok da eğlendik bu ortada fotoğrafta görüldüğü üzere Baktıkça özlüyorum bu biçimdeı. Uygun ki bir ortaya gelmişiz! Sizsiz olmazmışSelçuk Prosedür, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hilal Saral, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, İlker Kızmaz, Batuhan Karacakaya, Baran Akbulut, Pelin Ermiş, Parıltı Fettahoğlu.