Hadise’den ‘aşk’ savları daha sonrası tatil pozları!

Tuncay

New member
Kaan Yıldırım ile yollarını ayırmasının akabinde iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı ileri sürülen Hadise, dönemi açtı. Soluğu tatilde alan müzikçi, siyah desenli kahverengi kimonosu ile objektif karşısına geçti.

Kombinini hasır şapkası, güneş gözlüğü ve aksesuarlarıyla tamamladığı görülen Hadise, yeni pozlarını Instagram’dan paylaşmayı ihmal etmedi.

“MUTLU HAFTA SONLARI…”

Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü müzikçi, 12,8 milyon takipçisinin bulunduğu toplumsal medya hesabından yayınladığı gönderilerine, “Mutlu hafta sonları…” notunu düştü. Ayrıyeten kural bozarak paylaşımını yorumlara açan Hadise’ye takipçilerinden beğeni yağdı.

NE OLMUŞTU?

Evlenmeleri beklenen Hadise ve Kaan Yıldırım’ın sürpriz ayrılığı daha sonrası aşk haberleri peş peşe geldi. Hadise’nin iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı ileri sürüldü.

Çıkan savlar daha sonrası Bodrum Türkbükü’nde plajda görüntülenen ikilinin keyifli halleri kameralara yansıdı.

Kaan Yıldırım’la 1.5 yıllık münasebetine nokta koyan Hadise’nin, yeni aşkı Mehmet Dinçerler’le ayakları yerden kesildi.

Müzikçi Hadise (35) ile ismi aşk dedikodularına karışan Mehmet Dinçerler, evvelki gün kız kardeşiyle Nişantaşı Citys’te görüntülendi. 33 yaşındaki iş insanına, hakkında çıkan Hadise haberleri soruldu.

Aşk haberleri hakkındaki sorular üzerine 33 yaşındaki iş insanı, “Aşk ömrüm hakkında konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz üzere yazın” açıklamasında bulundu. Akabinde müdafaasının kullandığı arabaya bindi.

“KAAN BENİ ÇOK YORDU”

Yakın bir arkadaşıyla dertleşen müzikçinin, “Beni epeyce memnun ediyor ve prensesler üzere hissettiriyor. Savaştan çıkmış üzereyim… Kaan beni hayli yordu. bu vakitte uzun müddet bağlantı istemezdim lakin Mehmet o denli bir hayatıma girdi ki… Birinci bakışta aşk oldu” dediği öğrenildi.

“HER ŞEYİME KARIŞIYORDU”

Oyuncudan geçtiğimiz ay ayrılan Hadise, “Daha evvel bitirmek istedim ancak ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, toplumsal medya hesaplarıma… Artık bu işin bittiğini ileti attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim” halinde konuştuğu öğrenildi.

Ünlü müzikçinin, sol bileğine kendisinin ve Kaan Yıldırım’ın baş harflerini dövme yaptırdığı öne sürülmüştü. Hadise’nin kolundaki ‘K’ dövmesini sildireceği sav edildi.