Gülşen sahne kıyafetiyle toplumsal medyada gündem oldu!

Tuncay

New member
Pandemi yasaklarının kalkmasıyla bir arada konser dönemi açıldı. Ünlü isimler farklı farklı yerlerde sahne almaya başladı.

KIYAFETİ TEKRAR OLAY OLDU

Ünlü müzikçi Gülşen de uzun bir ortanın akabinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak Alaçatı’da sahne alan müzikçi, tercih ettiği sahne kıyafetiyle toplumsal medyada gündem oldu.

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Karışık renkli, geometrik desenli yüksel bel pantolonunu, bronz tonlarında bir üstle kombinleyen Gülşen’in fit haline beğeni yağdı.

Sahnede çekilen kareleri toplumsal medya hesabından “Alaçatı” notuyla paylaşan Gülşen’e, hayranlarının yanı sıra Seda Sayan Deniz Akkaya üzere ünlü isimlerden de yorum geldi.

TRANSPARAN PANTOLONUNA TENKİT YAĞMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da sahneye transparan bir pantolonla çıkan bir çocuk annesi Gülşen, sahne usulüyle günlerce konuşulmuştu. Kimileri müzikçiye kostümünü hayli yakıştırırken, bir kesim de Gülşen’i eleştirmişti.

“NE GİYDİĞİME YALNIZCA KENDİM KARAR VEREBİLİRİM”

Kıyafeti niçiniyle tartışmalara niye olan 45 yaşındaki Gülşen ise hususla ilgili, Instagram hesabından bir açıklama yapmıştı.

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, pek fazlaca farklı fakat en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan hürmet sonlarını aşan cinsten yorumları duymama sebep oldu.”

“Sizler için epey küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği üzere. Bir toplumu oluşturan bütün modüllerin, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine ziyan vermeden, dilediği biçimde bir ortada barış ortasında yaşamasıdır bütün öykü…” diye yazmıştı.

“BUNU HATIRLATMAK İNANILMAZ İÇ ACITICI”

Paylaşımının devamında ise Gülşen, “Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ancak ben özellikle, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sıkı sıkıya sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. O denli hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz” demişti.

TARZINI KONUŞTURDU

Öte yandan uzun bir ortadan daha sonra birinci kere sahneye çıkan Gülşen’in sahne için tercih ettiği spor kıyafeti de gündem olmuştu. Bir çocuk annesi müzikçinin fit hali dikkat çekmişti.

“GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUM”

Sahneleri hayli özlediğini söyleyen Gülşen, geçtiğimiz haftalarda; “Sadece biz değil, herkes eski günlere dönmek istiyor. Geçen akşam Ankara’da birinci konserimi verdim. sıradan heyecanlandım doğrusu” sözlerini kullanmıştı.

“BU BENİ ÇOK ÜZÜYOR”

Pandemi sürecinde olabildiğince oğulları Azur ile vakit geçirdiklerini söz eden Gülşen, “Çocuklar için bir yandan güç, bir yandan da düzgün oldu. Keşke bütün çocuklar annelerinden, babalarından gerekli ilgi ve alakayı bakılırsarek büyüyebilse. Ülkemizin kanayan bir yarası var. Hepimiz görüyoruz. Bu beni epeyce üzüyor” demişti.

Gülşen, 2016 yılında aranjör Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı sürdüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, 2017 yılında ise oğulları Azur Benan’ı kucaklarına almanın sevincini hayatıştı.