Gökhan Çıra’dan Selin Ciğerci itirafları!

Tuncay

New member
2019 yılında dünyaevine girdiği Selin Ciğerci ile evliliği mutabakatlı olarak tek celsede sona eren Gökhan Çıra, boşanma sebebi, ‘çocuk sözü’ ve mal paylaşımının bilgilerina dair açıklamalar yaptı.

Evliliğin bitmesinde aldatma üzere bir durumun kelam konusu olmadığını belirten Çıra, “Biz severek, dost olarak ayrıldık. Bütün gün birliktedik, artık anlaşamamaya başladığımızı anladık. Biraz daha vakit verseydik makus ayrılabilirdik. İşlerimiz ortak, ofiste karşılaşıyoruz” dedi.

“TAKİPÇİ SAYISI BENDEN AZDI”

Gazete Magazin’e konuşan Gökhan Çıra, “Selin’i tanıdığımda Instagram’daki takipçisi benden azdı. Çok eski tanışıyoruz. Çok şey atlattık. Herkese karşı dik durduk” tabirlerini kullandı.

“ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YOK”

Basında çıkan “evliliğin üçüncü şahıslar niçiniyle bittiği” tezi hatırlatılan Çıra, “Beni her gün öteki biriyle yazdılar. Yakın arkadaşımın arkadaşına selam verdim, onunla yazdılar. Yakın dostuma selam verdim, onunla yazdılar. Ben kendimi, Selin de beni bildiği için üçüncü şahıslar yok” açıklamasını yaptı.

Eski futbolcu, mal paylaşımı hakkında şöyleki konuştu:

“Selin’i tanıdığımda hiç bir şeyi yoktu. Benim de yoktu lakin fazlaca şükür profesyonel futbolcuydum. Selin’in ne işi vardı, ne hoşluk merkezi. Bizim insanımız bilmeden dışarıdan konuşmayı epey seviyor…”

“Biz her şeyi en baştan birlikte yaptık. O reklamını girdi, ben başında durdum. Şirketimizde Selin ön planda, ben art plandaydım. Boşanırken kimse bir şey istemedi, ne var ise birlikte bölüştük…”

“Mal paylaşımı beş dakika sürdü. Yanımızda 200’den çok çalışan insan var. her insanın bilmesi gereken şey; bu işe başlarken onun da bir şeyi yoktu, benim de yoktu.”

“ÇOCUK KELAMINI TUTAMADIM”

Eski futbolcu, “Bizim hayattan tek istediğimiz şey çocuktu. Hiç kimse bilmez. hayatım boyunca Selin’e verdiğim her kelamı tuttum. Bir tek çocuk sözümü tutamadım. Demek ki Allah istemedim, vardır bunda da bir hayır” halinde konuştu.

Gökhan Çıra, “Bekarlık sultanlık mı?” sorusuna, “Ben sistemi inanılmaz seven bir beşerim. Bence fazlaca makûs bir şey. Bir kişi olsun ve kafan yalnızca işte olsun. Şu anda yalnızca başımda iş var” cevabını verdi.

“SELİN’İN PARASIYLA OTOMOBİL ALDI” YORUMUNA CEVAP!

Çıra, boşanma davasının sonraki günü 3.5 milyon TL’lik aracıyla poz verince toplumsal medyada yorum yağmuruna tutulmuştu. Çıra, gelen bir yoruma dayanamayarak sessizliğini bozmuştu.

25 yaşındaki eski futbolcu, bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın otomobille hava mı atıyorsun?” formundaki yorumuna, “Gördüğün o, bildiğin değil” karşılığı vermişti.