Gizem Karaca tatil pozlarıyla büyüledi

Tuncay

New member
Yaz aylarının gelmesiyle ünlü isimler kıyılara akın etti. ‘Baraj’ dizisi final yaptıktan daha sonra yaşadığı kent İzmir’e dönen Gizem Karaca da kucak kucak tatil fotoğrafı paylaşan isimlerin başında geliyor.

Instagram’da 3 milyonu aşkın takipçisi bulunan Gizem Karaca hem güneşlenirken birebir vakitte havuzdayken poz verdi. Hayranları yıldızın fotoğrafına beğeni yağdırdı.

Gizem Karaca hem oyunculuk birebir vakitte modellik kulvarında yoluna devam eden isimlerin başında geliyor. ‘Güzel Köylü’, ‘Eve Düşen Yıldırım’ üzere üretimlerde rol alan Gizem Karaca son olarak ‘Baraj’ dizisinde uzunluk göstermişti.

Hoş oyuncu, uzun müddet beraberlik yaşadığı Kemal Ekmekçi’yle evlendikten daha sonra İzmir’e yerleşme sonucu aldı.

Ünlü oyuncu, çocuk sorularına, “İkimiz de istiyoruz lakin şu an değil. Vaktinde ve sağlıklı olsun” diye yanıt vermişti.

2011 Türkiye 2’nci Hoşu Gizem Karaca, Londra’daki Miss World’de ülkemizi temsil etti. ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ isimli YouTube kanalına konuk olan oyuncu, ömrüyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

“HİÇ ESTETİĞİM YOK”

Karaca, kendisine yöneltilen, “Estetiğin var mı?” sorusuna, “Hiç estetiğim yok. Karşı değilim. Bir mevzuda mutsuzsan kendinle ilgili ve bu seni keyifli edecekse yapılabilir diye düşünüyorum” biçiminde yanıt verdi.

“ÇOCUKKEN ASTRONOT OLMA HAYALİM VARDI”

2011 yılında Miss Turkey hoşluk müsabakasında ikinci olan ve uzun yıllardır, oyunculuk yapan Karaca, çocukluk hayali ile herkesi şaşırttı. “Çocukken astronot olma hayalim vardı” diyen oyuncu şu biçimde konuştu: Florida’da yaşayan bütün çocukların bir biçimde bu şekil hayalleri oluyor. Kennedy Space Center orada, yaz kampına da göndermişlerdi beni.

“Orada her şeyi göstermişlerdi, tüpleri materyalleri, Dünya’yı… bu biçimde şeyleri yaşama fırsatım olmuştu. Bunu yaşadığımda 10 yaşındaydım, ‘Astronot olacağım’ demiştim. ‘Herhangi bir biçimde havada olmak istiyorum’ diyordum. Hala uyurken uzay belgeseli üzere belgesellerle uyuyorum. SpaceX’i takip ediyorum, uzayı merak ediyorum.”

“HAZIRLIKSIZ GİTMİŞTİM”

‘Miss Turkey 2011’ yarışında Türkiye 2’nci hoşu seçilen dizi oyuncusu Gizem Karaca, Londra’daki Miss World’de ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştı. Yarışmacı kızların hepsinin yetenekli ve özel marifetleri olduğunu söyleyen oyuncu, “Ben hazırlıksız gitmiştim. Yetenek kısmında dansı seçtim. Mezdeke açıp oynadım” dedi. Dereceye giremeyen Karaca ‘En düzgün elbise taşıyan güzel’ mükafatını almıştı.