Evlilikte çocuk krizi! Sinan Akçıl: Baba olmak istiyorum

Tuncay

New member
“Bendeki yeri tartışılmaz” dediği Burcu Kıratlı ile birinci evliliklerinde olduğu üzere bir daha bir yıl dolmadan boşanmanın eşiğine gelen Sinan Akçıl, geçtiğimiz akşam Bebek’te dövmeciden çıkarken görüntülendi.

KUŞ DÖVMESİ YAPTIRDI

Basın mensuplarına yeni yaptırdığı dövmeyi gösteren müzikçi, “Merve Özbey ve Mustafa Ceceli ile yaptığımız ‘Durum Çok Acil’ müziğimiz üç günde üç milyon izlendi. Müziğimiz uçuyor bu yüzden kuş dövmesi yaptırdım” dedi.

Muhabirlerin “Burcu Hanım’ın baş harfi olan dövmenizi sildirmeye geldiniz sandık” açıklamasına, “Yok o duruyor” karşılığını veren Akçıl, elindeki ‘B’ harfli dövmeyi gösterdi.

“AŞKTA BİRAZ KAYIP VAR”

Yeni müziğine gelen yorumlardan bahseden müzisyen, “Aşkta biraz kayıp var ancak işimiz düzgün gidiyor” dedi. Burcu Kıratlı ile boşanma haberleri için de açıklama yapan Akçıl, “Bu husus hakkında konuşmak istemiyorum.” dedi. Muhabirlerin “Boşanma sebebi çocuk mu?” sorusuna “Ben çocuk epeyce istiyorum biliyorsunuz, baba olmak istiyorum” sözlerini kullandı.

“OZAN’I ÜZMEYELİM”

Son devirde Gülşen’e gelen kıyafet tenkitlerine değinen Sinan Akçıl, “O mevzulara ben pek girmiyorum, Gülşen’in kıyafetlerinden çok inanılmaz bestekar ve yorumcu ruhundan konuşalım. Kıyafeti isterse giyer o değerli değil” formunda konuştu.

Ünlü müzikçi, “Gülşen’in besteciliği asla gölgelensin istemem zira iki bayan besteciden biridir Yıldız Tilbe ile birlikte. Kıyafetini değil bestekar ruhunu konuşalım. Ozan Çolakoğlu’nu da üzmeyelim, o da epeyce kıymetli bir kardeşimiz” dedi.

“ALDATMA YOK”

Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de bir yerde görüntülenen Burcu Kıratlı, “Boşanacağınız haberleri hakikat mu? Ortaya üçüncü şahıslar mı girdi? Yoksa bir ihanet mi var?” sorusunu yanıtlamıştı.

Ünlü oyuncu, “Evet, şu an bir boşanma durumu var lakin bekliyoruz. Ortaya giren üçüncü şahıslar de oldu. Onlar da ailelerimiz ve arkadaşlarımız. Bizim kederimiz büsbütün kendimizle” açıklamasını yapmıştı.

Kıratlı, “Derdimiz, kavgamız ve aşkımız da iki kişilik. Birbirimize ağır yaşattığımız bir şey yok, aldatma aslına bakarsanız yok. Yalnızca bekliyoruz, kararınu bakılırsaceğiz” tabirlerini kullanmıştı.

“EVLİLİK ÇIKMAZINDAYIZ”

Evliliklerindeki krizi doğrulayan müzikçi ise “Şu anda evlilik çıkmazındayız. Her gün konuşup, çözmeye çalışıyoruz. İkinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, farklı bir yere geçtim. Ne karar alırız bilmiyorum. Boşanma da olabilir, birebir çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu iki sefer âşık olduğum, ikinci kere evlenecek kadar kıymet verdiğim bir bayan. Bendeki yeri tartışılmaz” demişti.