Esra Dermancıoğlu kızı Refia’yı balonlarla karşıladı

Tuncay

New member
‘Fatmagül’ün Cürmü Ne?’ dizisindeki Kutsal karakteri ile hafızalarda yer edinen Esa Dermancıoğlu, şimdilerde ‘Kaderimin Oyunu’ dizisi ile ekranlara döndü. Üretimde ‘Zahide’ karakterini canlandıran Dermancıoğlu, toplumsal medyayı da faal kullanmaya devam ediyor.

“KIZIM GELDİ”

Yaptığı her paylaşımla gündem olan Esra Dermancıoğlu, bu sefer Berlin’den kızı Refia’nın geldiğini duyurdu. Evladını balonlarla karşılayan hoş oyuncu, paylaşımına; kalp emojileriyle birlikte “Kızım geldi. Refia’m geldi” notunu düştü.

YORUM YAĞDI

Geçtiğimiz haftalarda 53 yaşına basan Esra Dermancıoğlu ve kızı Refia’nın fotoğrafına; başta Beren Saat, Belçim Alım, Hülya Avşar, Demet Evgar olmak üzere biroldukça ünlü isimden ve ünlü oyuncunun hayranlarından yorum ve beğeni geldi.

İKRAMINI DE PAYLAŞTI

Dermancıoğlu, 533 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından kızının kendisine getirdiği doğum günü armağanını de paylaştı. Oyuncu, domuz biçimindeki biblosunun fotoğrafını “Refoşumun bana doğum günü hediyesi” diyerek yayınladı.

“ARADA BİR GEL MAKARNA YAPAYIM”

Öte yandan Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz ağustos ayında, kızı Berlin’e gitmedilk evvel eski eşi ve Refia ile verdiği pozu takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü isim, paylaşımına; “Çok hoşça kal Refoşumuz
🙂
Memo ortada bir gel sana makarna yapayım” notunu düşmüştü.

“BERLİN’DEN BİR KAHVEYE GELİRSİN”

Dermancıoğlu, kızı Refia’yı; “Refia’m minik bezelyem. Hayat arkadaşım, dostum, hayat gücüm, mesken arkadaşım, kızım. Öbür ülkeleri gezmeni, öbür kültürleri, öbür sokakları, insanları, tabiatını görmeni o kadar istedim hayal ettim ki senin için azminle hayalimi gerçekleştirdin. Daima konuştuğumuz üzere seninle, kuvvetin yalnızlığı sevmen ve kendi başına yetebilmende gizli. Senden cüret alarak benim de yolum bir süre için heyecanlı gözüküyor. Berlin’den bir kahveye gelirsin bir gün tahminen bana. Seni seviyorum” notunu düştüğü paylaşımıyla uğurlamıştı.

“SEN BENİ ALDATIYOR MUSUN?”

Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Gör Beni’ programında, eski eşinden ihanet niçiniyle ayrıldığını şu sözlerle anlatmıştı:

“Bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Birden, ‘Bir şey mi oldu, sen beni mi aldatıyor musun?’ dedim, ‘evet’ dedi. daha sonra konuştuk, epey konuştuk. daha sonra da boşandık. Artık epey tatlıyız. Benim kızımın babası, epey da şeker bir adam. Lakin yani sıkılmış…”

“Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir hanımın birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu öteki bir güdü, istemiyordur diğer bir şeydir.”