Esra Dermancıoğlu: Beni takip eden pişman olmaz!

Tuncay

New member
‘Fatmagül’ün Cürmü Ne?’ dizisindeki Kutsal karakteri ile hafızalarda yer edinen, şimdilerde ‘Kaderimin Oyunu’ dizisinde ‘Zahide’ karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu, Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Güçlü PSM YouTube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ programına konuk oldu.

Projede Tarkan’ın müziklerini seslendiren 53 yaşındaki oyuncu, “Onunla tanışmayı epeyce isterim. Tarkan’ı toplumsal medyadan takip ediyorum. Orta ara ‘Acaba geri takip ediyor mu?’ diye de bakıyorum. Lakin sanırım toplumsal medya hesabımda mavi tik olmadığı için görünmüyorum” dedi.

“MAVİ TİK OLMAMASI HOŞUMA GİDİYOR”

Ünlü oyuncu, “Aslında hatırı sayılır bir takipçim var lakin mavi tik’imin olmaması hoşuma gidiyor. Hatta tiksiz olmayı daha havalı buluyorum ve toplumsal medyada o kadar fazlaca takipçili olmayı biraz tehlikeli buluyorum. Lakin beni takip eden pişman olmaz” sözlerini kullandı.

“KIZIM GELDİ”

Yaptığı her paylaşımla gündem olan Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde Berlin’den kızı Refia’nın geldiğini duyurmuştu. Evladını balonlarla karşılayan oyuncu, kalp emojileriyle birlikte “Kızım geldi. Refia’m geldi” notunu düşmüştü.

Dermancıoğlu ve kızı Refia’nın fotoğrafına; Beren Saat, Belçim Alım, Hülya Avşar ve Demet Evgar üzere biroldukca ünlü isimden ve oyuncunun hayranlarından fazlaca sayıda yorum gelmişti.

İKRAMINI DE PAYLAŞTI

Instagram hesabından kızının kendisine getirdiği doğum günü armağanını de yayınlayan sempatik oyuncu, domuz biçimindeki biblonun fotoğrafına, “Refoşumun bana doğum günü hediyesi” iletisini yazmıştı.

“ARADA BİR GEL MAKARNA YAPAYIM”

Öte yandan Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz ağustos ayında, kızı Berlin’e gitmedilk evvel eski eşi ve Refia ile verdiği pozu takipçileriyle paylaşmış, “Çok hoşça kal Refoşumuz
🙂
Memo ortada bir gel sana makarna yapayım” notunu düşmüştü.

Dermancıoğlu, kızı Refia’yı, “Refia’m minik bezelyem. Hayat arkadaşım, dostum, hayat gücüm, konut arkadaşım, kızım. Öteki ülkeleri gezmeni, diğer kültürleri, öteki sokakları, insanları, tabiatını görmeni o kadar istedim hayal ettim ki senin için azminle hayalimi gerçekleştirdin. Daima konuştuğumuz üzere seninle, kuvvetin yalnızlığı sevmen ve kendi başına yetebilmende gizli. Senden cüret alarak benim de yolum bir süre için heyecanlı gözüküyor. Berlin’den bir kahveye gelirsin bir gün tahminen bana. Seni seviyorum” gönderisiyle uğurlamıştı.