Erkan Özerman hakkında yeni tez: Otelde yer ayırtacağım!

Tuncay

New member
Erkan Özerman, 34’üncü Best Model erkek yarışmacılarına ‘masaj yapma karşılığı ödül vadettiği’ istikametinde ahlaksız teklifte bulunduğu tezleriyle gündemde.

Tv8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa’ programına katılan yarışmacılar günlerdir argümanlarını sürdürüyor. Programa bugün katılan konuklardan biri “Boxer’ımı açmaya çalıştı ne yapıyorsun dedim ben” dedi.

Bir diğer yarışmacı ise Erkan Özerman’ın “Sende doğulu fiziği var. Üst tarafına bayıldım otelde yer ayırtacağım aşağı tarafını görmek için sabırsızlanıyorum” söylemiş olduğini tez etti.

Özerman, dün katıldığı programda argümanları yalanlarken müsabakada Best Smile mükafatı alan Elmas Yıldız isimli yarışmacının, iki iş adamının dayanağını aldığını, bu iş erkeklerinın da Yıldız’ın âlâ bir derece alamadığı için çıldırdığını ve bu yüzden organize olarak bu savları ve iftiraları ortaya attıklarını söylemişti.

Erkan Özerman, 34’üncü Best Model erkek yarışmacılarına “masaj yapma karşılığı ödül vadettiği” tarafında ahlaksız teklifte bulunduğu argümanlarıyla gündemden düşmüyor. Son olarak ses sanatkarı ve muharrir Onur Akay, Özerman hakkında epeyce konuşulacak bir argümanda bulundu.

GARSONA BEST MODEL KELAMI MÜ VERDİ?

Bu iddiayı, ‘2. Sayfa’ canlı yayınında sunucu Müge Dağıstanlı duyurdu. Onur Akay’ın bildirisini okuyan Dağıstanlı, “Kaldıkları otelden bir garson bana ulaştı. Garson ‘bana bile bu biçimde tekliflerde bulundu’ diyor. Erkan Özerman, garsona ‘masaj için odasına gelirse Best Model’a onu sokacağını’ söylemiş” tabirlerini kullandı.

Özerman, geçmiş senelerda “Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak fotoğraflarının kasasında olduğu” açıklamalarının hatırlatılması üzerine, programın sunucularından Müge Dağıstanlı’ya “Geçmiş senelerda niye o fotoğrafları istedin bu biçimde?” deyince stüdyoda sesler yükseldi.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, bu kelamlar karşısında şoke oldu ve şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sunucular, Özerman’ın dikkat dağıtmak için bu mevzuları gündeme getirdiğini ve ilgiyi kendi üzerinden kendilerine getirdiklerini söylemiş olduler.

CANLI YAYINDA BİRBİRİNE GİRDİLER

Özerman’ın “Utanmazsınız” kelamıyla çılgına dönen ‘2. Sayfa’ sunucuları, “Bizim utanacak hiç bir şeyimiz yok Allah’a şükür. Bu argümanlar bir daha olsun bir daha yayın yaparız” dedi.

Yayın boyunca Özerman’ın yansılarından rahatsız olan Gülşen Yüksel Salt, “Sus bir dakika” kelamından daha sonra yeterlice sonlandı ve “Beni bu biçimde çocuk azarlar üzere azarlayamazsınız. Lütfen kendinize gelin. Benimle bu biçimde konuşamazsınız. hiç bir biçimde utandığımız, çekindiğimiz hiç bir şey yok. Siz bizi tehdit mi ediyorsunuz” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

NE OLMUŞTU?

“Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” canlı yayınına katılan Elmas Yılmaz, Best Model yarışıyla ilgili argümanlarıyla gündeme geldi. Bu yıl yarışta ‘Best Smile’ hoşu seçilen Elmas Yılmaz, hakkının yendiğini tez ederek, yarışın birincisinin evvelde belirli olduğunu söylemiş oldu.

ELMAS YILMAZ: DERECEYE GİRECEKLER AŞİKARDI

Yılmaz, “Best Model’da dereceye girecekler evvelinde belirliydi, onlara farklı otel odası tutuldu. Dereceye gireceği belirli olanlar Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağırıldı” argümanında bulunarak, herkesi şoke etti.

Elmas Yıldız, tertip sorumlusunun, erkek yarışmacılara ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’ formunda bildiriler attığını ve olumsuz yanıtlar karşılığında ‘Yarışmada görürsün’ dendiğini ileri sürdü.

BARIŞ ARSLAN’DAN ELMAS’A TAKVİYE

Programa telefonla bağlanan Best Model of Turkey 2021 yarışmacılarından Barış Arslan, Elmas Yıldız’ı destekledi. Arslan, canlı yayında şu sözleri kullandı:

“AHLAKSIZ TEKLİFİ REDDETTİĞİM İÇİN DERECE VERMEDİLER”

“Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiç bir biçimde derece vermediler. 1.5 yıl boyunca bu müsabaka için hazırlandım. Sıkı diyet, sıkı idman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bir başlangıçtı, bunun ardında duracağız ve devamını getireceğiz. ‘Erkan Özerman’a masaj yaparsan derece garanti’ dendi. Ben bu pislikleri yapmadım.”

İŞTE BİRİNCİ SEÇİLENLER

Müsabakada; Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Pamir Su Memnun ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Fazilet ile Seçkin Çağır da üçüncü oldu.

OLAY YARATAN İMAJLAR

Öte yandan birincisi 1988 yılında gerçekleşen, bu yıl 34’üncüsü düzenlenecek olan Best Model of Turkey 2021 müsabakasının yarı finalinde yarışmacıları seçme manzaraları toplumsal medyada olay yaratmıştı.

Kelam konusu fotoğraflarda; bayan adaylar artta ayakta, erkekleri ise sıkış sıkış biçimde yerde çömelmiş vaziyette görülmüştü. Yarışın organizatörü Erkan Özerman’ın da orada olması dikkat çekmişti.