Enis Arıkan’dan Serenay’a övgüler: Daha hoş bir şey görmedim!

Tuncay

New member
Başrollerini; Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar’ın paylaştığı ‘Alice Müzikali’nin yeni dönem provaları başladı. Takımda yer alan Arıkan, evvelki gün Sarıkaya’nın dans ettiği anları Instagram hesabından yayınladı.

Enis Arıkan’ın paylaştığı dans görüntüsü toplumsal medyada gündem oldu. Yakın arkadaşına övgü dolu kelamlar sarf eden Arıkan, gönderisine “Daha hoşunu görmedim!” notunu düştü.

TAKINTILI HAYRAN KABUSU YAŞADI
Öte yandan Serenay Sarıkaya 11 gün evvel, şok bir olay hayatıştı. Ünlü oyuncu, arabasıyla Etiler’deki konutuna gerçek giderken aracı kimliği meçhul kişi tarafınca tekmelenmişti.

Yaşanan tatsız olayın akabinde Sarıkaya, soluğu İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde almıştı. Takıntılı hayranından şikayetçi olan Serenay Sarıkaya, sonrasındasında toplumsal medya hesabından bahse ait bir paylaşımda bulunmuştu.

Sarıkaya, “Son günlerde basına da yansıyan ve geçtiğimiz birkaç aylık müddet boyunca bana, iş arkadaşlarıma, yakın etrafıma ziyan verme eğiliminde olan, endişe dolu anlar yaşatan, tehdit eden ve ruhsal baskı yaratan şahısla ilgili emniyet teşkilatımızın olaya müdahale etmesi ve mevzuyu isimli ünitelere taşıması kararı mahkeme tarafınca bir karara varıldı. Bu mühlet zarfında kendimi ne kadar çaresiz hissettiğimi, etrafımdaki sevdiğim insanları koruyamadığım duygusu ile ne kadar kahrolduğumu sizlere tanım etmem mümkün değil. Çok fakat fazlaca üzgünüm. Bu ve gibisi birçok kıssaları her gün bir sürü bayanın yaşadığını bilmenin verdiği sorumluluk ile bu iletisi paylaşmak istedim.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı, Aile İçi ve Bayana Şiddet Gayret Ünitelerinden Komiser Nurdan Hanım, Komiser Betül Hanım, Komiser Züleyha Hanım ve takımlarına bu süreci harikulade bir hassasiyetle yürütüp ben ve benim üzere bayanların yalnız olmadıklarını hatırlattıkları için teşekkür ederim. Onlar üzere kuvvetli polis bayanların varlığını bilmek açıkçası içimi bir nebze daha rahatlattı.

Nurdan Hanım bir de ‘KADES’ uygulamasından bahsetti. Tüm bayanların telefonunda kesinlikle olması gereken bu uygulama; direkt yakınınızda olan ilgili üniteleri haberdar ediyor ve daha süratli müdahaleyi mümkün kılıyor. Lütfen yükleyin… Dilerim yazdıklarım faydalı olabilir. Sevgiyle kalın…” demişti.