Enis Arıkan’dan ‘Camdaki Kız’ sorusuna yanıt!

Tuncay

New member
Oyunculuk performansının yanı sıra toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden kelam ettiren Enis Arıkan, evvelki gün Instagram’da soru-cevap yaptı. Takipçilerinin merak ettiklerini yanıtlayan oyuncu, ‘Camdaki Kız’ dizisinin yeni dönemi ile tüyo verdi.

Bir takipçisinin ‘Camdaki Kız ne vakit başlayacak?’ sorusuna karşılık veren Arıkan, rol arkadaşlarıyla verdiği pozu da ekleyerek “Eylül’de, epeyce özledim” tabirlerini kullandı.

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı ‘Camdaki Kız’, dokuz kısımlık birinci dönemiyle büyük ilgi gördü. Perşembe akşamlarına damga vuran dizinin dönem finali izleyenleri bir hali merakta bıraktı.

CAMDAKİ KIZ DÖNEM FİNALİNDE NELER OLDU?

10 Haziran Perşembe akşamı dönem finaliyle izleyici karşısına çıkan dizide, Cana’nın Sedat ile birlikte olduğunu söylemesinin akabinde kızının memnunluğu için susan Feride, farklı bir hal takınarak her şeyin sıkıntısız ilerlemesi için bir adım atmış hatta birebir gece Muzaffer’i çağırarak Nalan’ı ona emanet etmişti.

CANA’DAN DÜĞÜN İKRAMI

Düğün hazırlıkları otelde devam ederken, Nalan’ın odasına giden Cana, ona Sedat’ın kendisine aldığı bilekliğin birebirini “Artık ortak bir şeyimiz daha var” diyerek ikram etmişti.

Merasimin akabinde Nalan, yakın arkadaşı Billur ile odasına çıkarken; ortadan kaybolan Sedat, Cana ile beraberydi. İkilinin tuvalette yaptığı kaçamağı duyan Gülcihan Hanım’ın ise başından aşağıya kaynar sular dökülmüştü.

FERİDE’DEN SÜRPRİZ ATILIM

şimdi birebir dakikalarda tuvalete giden Nalan’ın annesi, Cana ile Sedat’ı yan yana görür görmez olanlar olmuştu. Asansör beklerken Cana’nın saçına yapışan Feride, kendisinin kimseye benzemediğini Sedat ile ikisini ayıracağını “Seni fazla hür bırakmışlar. Ben sana öğreteceğim namusu” kelamlarıyla lisana getirmişti.

HAYRİ ORTAYA ÇIKTI

Sedat’ın tutumlarından korkan ve soluğu annesinin yanında alan Nalan, gözyaşları ortasında kapıda kalmıştı. Nalan’ın çaresizliğini nazarann Hayri de onun omzuna şal bıraktı. bu biçimdece merakla beklenen Hayri de öyküye dahil olmuştu.

SETTEN GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Öte yandan Arıkan, dönem finali öncesi sette çektiği görüntüyü; “Son sahneyi milletin burnundan getirdim” notuyla paylaşmıştı. Oyuncu, görüntüde kahkahalarla; “O kadar fazlaca ezber unuttum ki set beni alkışlayarak konuta gönderiyor” demişti.