Elif Ece Uzun-Mehmet Muş’un olaylı boşanma davası!

Tuncay

New member
2019’da nikah masasına oturan ünlü model Elif Ece Uzun ve iş insanı Mehmet Tuş, geçtiğimiz yıl ikizlerini kucaklarına aldı. Fakat bir süre daha sonra evliliklerinin üzerine gölge düştü.

Uzun, uyuşturucu kullandığını ve kendisine tekraren şiddet uyguladığını söylemiş olduği eşi için iki ay uzaklaştırma sonucu aldırdı. Akabinde çift boşanma sonucu aldı.

Günaydın’dan Deniz Yusufoğlu’nun haberine bakılırsa; ikilinin boşanma davası dün görüldü. Duruşmaya Elif Ece Uzun avukatı ile katıldı. Mehmet Tuş ise duruşmaya katılmadı.

TEHDİT ETTİ

Elif Ece Uzun, duruşma çıkışında gazetecilere açıklama yapmak istemediğini söylemiş oldu. Davada şahit olarak dinlenen basın danışmanı Şenay Şaşmaz ise gazetecilerin haber yapmasına mani olmak için evvel kelamlı, daha sonra fiziki müdahalede bulundu.

Ünlü modelin basın danışmanı, gazetecilerin telefonuna vurarak manzara almalarını engellemeye çalışıp, onları tehdit etti.

DAVA ERTELENDİ

Elif Ece Uzun, davayla ilgili, “Bana ve kızlarıma 3 bin 600 TL önlem nafakası bağlandı. esasen çocuklarımın hiç bir masrafını karşılamıyor. Çok gerildim ve dışarı çıktım. O sırada beni çekmeye başladılar. O gerginlikle konuşmak istemedim” dedi. Duruşma kasım ayına ertelendi.

“DENEDİK ANCAK OLMADI”

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen Elif Ece, “Mehmet’le ailelerin ortaya girmesiyle kısa müddetli bir barışma süreci yaşadık. Denedik lakin olmadı. Bu saatten daha sonra da dönüşü yok. Hakkımızda hayırlısı” biçiminde konuşmuştu.

Ünlü model, “yeniden podyumlara geri döndüm. İkizlerim yedi aylık oldu. Benim için güç bir müddetçti. Bakıcısız yedi ay tek başıma baktım. Artık işlerime geri döndüm. Her şeyin hayırlısı” sözlerini kullanmıştı.

“YERDE SÜRÜKLEDİ, TOKAT ATTI”

Mart 2021’de ise eşinin korunma sonucuna karşın ailesiyle birlikte Sakarya’ya yanına geldiğini belirten model, “Barışalım diye yalvardı, affettim. Aracımız seyir halindeyken boşanma davası niçiniyle tartışmaya başladık. Hakaretlerde bulundu. Yakıt aldığımız esnada saçımdan tutarak yere attı, yerde sürükledi, tokat attı” demişti.

Elif Ece Uzun, Mehmet Tuş ile Ekim 2019’da Sapanca’da bir otelde gerçekleşen merasimle dünyaevine girmişti. Çift, işlerinin yoğunluğundan ötürü balayını ertelemişti. Düğün merasimine ortalarında ünlü isimlerin de bulunduğu yaklaşık 200 konuk katılmıştı.