Eda Ece: Sonlanınca Buğrahan’ı takipten çıkıyorum!

Tuncay

New member
‘Yasak Elma’ dizisinde başrolde yer alan Şevval Sam ve Eda Ece, geçtiğimiz akşam Etiler’de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ikilinin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

14 Şubat Sevgililer Günü hakkında konuşan ikiliden Şevval Sam, “Aşk tek kişiliktir” dedi. Kelama giren Eda Ece, “Aşk tek kişi yaşanmaz, iki kişiliktir. diyerek Sam’ı düzeltti.

“SİNİRLENİNCE TAKİPTEN ÇIKARTIYORUM”

Sevgilisi Buğrahan Tuncer hakkında da konuşan Ece, “Buğrahan ile münasebetimiz hoş gidiyor, bir kahır yok. Ben sonlanınca Buğrahan’ı takipten çıkıyorum, sonum geçince de geri ekliyorum. Lakin ben her takipten çıkınca siz ayrılığa yorduğunuz için artık sonlanınca takipten çıkmıyorum” dedi.

EDA HABERLERE İSYAN ETTİ

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanmaya hazırlanan Danilo Zanna’nın, ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile sık sık görüştükleri tez edilmişti.

Hakkında çıkan haberlerin akabinde oyuncu Eda Ece’den açıklama gelmişti. İtalyan şef ile 2016 yılında bir sinemada rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabından şu tabirleri kullanmıştı:

“2016 yılında birlikte birebir sinemada rol aldığım iş arkadaşım, çok yeterli bir insan olan Danilo’yu sinema seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen ‘sık sık görüşüyorlar’ haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu palavra haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz…”

“İNSANI MESLEĞİNDEN SOĞUTUYORLAR”

“İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü palavra haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar… daha sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün içinde.”

“DAVA AÇACAĞIM”

“Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda palavra haber yapan her yere her vakit dava açacağım… Toplumsal medya âlâ ki var, bu çağda insanları kandırmak daha güç. Dünya değişiyor, gelişiyor, palavra haber işi umarım sona erer. İşinin düzgünü, saygın kişi ve kuruluşlara bu biçimde haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum.”

Bunun akabinde hususla ilgili muhabirlerle de konuşan Ece, çıkan haberlere sitem etmişti. ”Benim esasen erkek arkadaşım var” diyen hoş oyuncu, “İnsanın erkek arkadaşı varken bu biçimde haberler yapılması son derece ayıp. Ben Buğrahan’la birlikteim. Ayrıldığımız haberleri hakikat değil” tabirlerini kullanmıştı.

Eda Ece, kelamlarına; “Danilo’yla 2016’da birlikte ‘Görümce’ sinemasında rol aldık. Çok da sevdiğim bir rol arkadaşımdı, tekrar da görüşmedik. 2016’dan beri görmediğim birisiyle haber çıkıyor. Benim hiç bir kabahatim yok, Danilo’nun hiç bir şeyden haberi yok. Masa başı haberler gazeteciliğinde itibarını bozuyor bence. Hem kendisine ziyan hem bize ziyan ne gereği var” diye devam etmişti.

“O GERÇEĞİ EN GÜZEL BİLEN İNSAN”

Erkek arkadaşı Buğrahan Tuncer’in yansısıyla ilgili soruyu da yanıtlayan Eda Ece, ”O gerçeği en yeterli bilen insan olduğu için ‘bu palavra haber işi keşke olmasaydı’ dedi” formunda konuşmuştu.