Ece Ronay’dan taciz suçlaması! Mehmet Ali Erbil’den karşılık

Tuncay

New member
Ece Ronay, toplumsal medya hesabı üzerinden Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiğini sav ettiği ses kayıtlarını ve bildirileri ifşa etti. Magazin gündemine bomba üzere düşen ‘taciz’ suçlamasına 64 yaşındaki Erbil’den yanıt geldi.

“DÜŞÜNDÜĞÜ ÜZERE BİR MÜNASEBETİMİZ OLAMAYACAĞINI SÖYLEDİM”

29 yaşındaki müzikçi, 1.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:
“Gün geçmiyor ki ülkemizde bir bayan daha tacize ve şiddete uğramasın. ‘Şiddet’ diyorum zira ruhsal şiddet de şiddetin bir türevidir…”

“Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, daha sonra bana bildiri atıp ağlayarak ‘hastayım’ dediği için mevzuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. aslına bakarsanız fazlaca degil, beş saniye falan görünüyor klipte. Klip daha sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü…”

“Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu pozisyona hürmetimden sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere birinci günden itibaren düşündüğü üzere bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söylemiş oldum. Lakin bugun bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım…”

“Bu paylaşım tahminen mesleğime ve mesleğime ziyan verecek, zira kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ancak ben susmayacağım zira kendimi kandırılmış ve bedelsiz hissediyorum. Ben düştüm, diğeri bu tofana düşmesin diye bu bir ihtar postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

“BUNUN HESABINI VERECEK”

Mehmet Ali Erbil ise kendisinin reklam için kullanıldığını belirterek, “Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben masaj atmadım. Ben klibinde oynadım, gençlere takviye olmak istedim. Dün akşam beni konutuna davet etti. Ben çocuk muyum! Emeli muhakkak. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız” tabirlerini kullandı.

“VERDİĞİM TAKVİYEDEN ÇOK PİŞMANIM”

Instagram hersabından da bir açıklama yapan ünlü oyuncu, “Mesajların tamamını ve daha fazlasını savcılık makamına sunacağım. Kendi hisseme düşen bir şey var ise kamuoyundan özür diliyorum” dedi.

“Ben istedim ki genç bir ruha dayanak vereyim. Fakat günün sonunda bir Z jenerasyonunun tuzağıan düştüm. İletilerimi kesip biçip manasını kaybettirerek yayınlamanın kabahat olduğunu bilmeyecek kadar bilgisiz olması benim buna sessiz kalayacağım manasına gelmiyor natürel ki. Ben o iletilerin tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım…”

“Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da ismi geçen şahsa verdiğim dayanaktan de hayli pişmanım. Kıymetli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına karşın benim iyiniyetimi kullanıp kirli magazine gereç yapanlara prestij etmemesini rica ederek, kendi hisseme düşen bir şey var ise şayet özür diliyorum.”

Ece Ronay’ın yeni müziğinin klibinde rol alan 64 yaşındaki sanatçı, geçtiğimiz ay fenomen ile Vadistanbul’da görüntülenmiş, “İlk sefer bir klipte oynadım, hayli eğlendik. Yeni jenerasyonun gücüne bayılıyorum” demişti.